Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З995$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Мірошниченко О.С. 
Гістограмні алгоритми обробки телевізійних мамографічних зображень: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / О.С. Мірошниченко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Побудовано модель послаблення рентгенівського випромінювання нормальними та патологічними тканинами молочних залоз. Розроблено математичну модель розподілу яскравості цифрової мамограми нормальних тканин і патологій. Наведено алгоритм підвищення ефективності пошуку патологій на телевізійних мамограмах. Розроблено алгоритм зниження ймовірності помилкових рішень алгоритмів пошуку патологій на цифрових телевізійних мамограмах. Зазначено, що алгоритм сегментації мамограм забезпечує в середньому в 2,28 раза зниження кількості пікселів, що підлягають обробці на подальших етапах. Визначено, що використання алгоритму вирівнювання фону сегментованої області цифрової мамограми знижує ширину головного інформаційного інтервалу гістограми розподілу яскравості на рівні 0,5 від його максимуму на 18 % та дисперсії на 21 %, що свідчить про зменшення впливу структури молочної залози на пошук патологій. На підставі проведення дослідження алгоритму зниження ймовірності помилкових рішень щодо пошуку патологій на мамограмах одержано наступні результати: в середньому для методу центральних моментів кількість достеменно-позитивних результатів підвищується на 10,9 %, а помилково-позитивних - знижується на 1,7 %, для методу поділу на класи щільності кількість достеменно-позитивних результатів підвищується на 2,6 %, помилково-позитивних - знижується на 2,6 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.4-43 + З995-5 с116 +
Шифр НБУВ: РА368753

Рубрики:

      
2.

Слободян Н.В. 
Моделювання дефектоскопічних рентгенотелевізійних систем для дослідження напівпровідникових матеріалів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Н.В. Слободян ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності роботи рентгенотелевізійних систем неруйнівного контролю на підставі визначення найбільш сприятливих режимів функціонування блока рентгеноелектричного перетворення за умов дефектоскопії напівпровідникових матеріалів шляхом моделювання. Запропоновано методику визначення найбільш сприятливих режимів роботи рентгенівських апаратів. Розроблено модель генерації випромінювання імпульсними рентгенівськими трубками. У наближенні малого сигналу побудовано наскрізну цифрову модель блока рентгеноелектричного перетворення з рентгеновідиконом на базі лінійного цифрового нерекурсивного фільтра. Створено цифрову нелінійну модель такого перетворювача. Створено та застосовано для конкретних систем наскрізну модель перетворювача з матрицею приладів з зарядовим зв'язком. Досягнуто добре узгодження результатів, одержаних на базі запропонованої моделі та виконаних експериментів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З995 +
Шифр НБУВ: РА351749

Рубрики:

      
3.

Михайлов С.Р. 
Поліпшення параметрів рентгеноскопічних систем неруйнівного контролю на основі електронно-променевих приладів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.02 / С.Р. Михайлов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 21 с. — укp.

Удосконалено параметри рентгеноскопічних систем неруйнівного контролю (відносної чутливості контролю та граничної товщини контрольованих об'єктів) за рахунок переведення передавальних електронно-променевих приладів у режим регульованої тривалості накопичення сигналів на мішені. Запропоновано методику моделювання тіньового рентгенівського зображення контрольованого об'єкта. Розроблено математичні моделі перетворення сигналів в передавальних електронно-променевих приладах рентгенівського та оптичного діапазонів випромінювання. Визначено залежності відносної чутливості контролю, відношення сигнал/шум та роздільної здатності систем від тривалості накопичення, параметрів рентгенівського випромінювання, параметрів і режиму роботи електронно-променевих приладів. Проведено експериментальні дослідження рентгеноскопічних систем, які працюють у режимі регульованої тривалості накопичення сигналів, з різними джерелами рентгенівського випромінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З995-04-7 с108 +
Шифр НБУВ: РА330570

Рубрики:

      
4.

Кондратенко В.В. 
Фазові і структурні перетворення у нанорозмірних рентгенооптичних багатошарових композиціях: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.В. Кондратенко ; Харківський держ. ун-т. — Х., 1999. — 33 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В346.1,022 + В379.34-1,022 + З995-5

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського