Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=К207.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Мамєєв І.А. 
Вплив імпульсного електричного струму на релаксацію напружень в елементах конструкцій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / І.А. Мамєєв ; Ін-т пробл. міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України. — К., 2009. — 23 с. — укp.

Розроблено методику визначення електричного опору металевих матеріалів за високої густини імпульсного електричного струму (ІЕС). Експериментально зареєстровано ефект підвищення електричного опору певних металевих матеріалів за високої густини ІЕС. Розроблено методику дослідження релаксації напружень під дією ІЕС з урахуванням впливу попереднього нагріву. Одержано експериментальні дані щодо релаксації нарпужень розтягу у зразках під дією ІЕС для цих матеріалів. Установлено вплив на релаксацію початкового рівня напружень, високої густини та температури попереднього нагріву. Експериментально встановлено виникнення "від'ємної" релаксації напружень під дією ІЕС на стадії зниження механічного навантаження. Запропоновано феноменологічну модель поведінки металевих матералів за сумісної дії ІЕС та механічного навантаження на стадії його підвищення та зниження. Встановлено, що спричинене швидким нагрівом внаслідок дії ІЕС швидке підвищення рівня напружень стиску в тонкому стержні спричиняє локальну втрату поздовжньої стійкості в його центральній частині. Розроблено методики дослідження релаксації залишкових напружень (ЗН) у з'єднаннях (зварних, метал-композит), покриттях і в матеріалі після поверхневої обробки (шліфування) під дією ІЕС. Показано суттєве зниження та перерозподіл ЗН в результаті обробки ІЕС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К207.6 +
Шифр НБУВ: РА364680

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського