Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (116)Книжкові видання та компакт-диски (20)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.073$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Раздобрєєв В.Г. 
Вплив параметрів деформаційно-термічної обробки вуглецевих та низьколегованих сталей на формування їх структурного стану, комплексу механічних властивостей та експлуатаційних характеристик: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / В.Г. Раздобрєєв ; НАН України. Ін-т чорної металургії ім. З.І.Некрасова. — Д., 2001. — 20 с. — укp.

Проведено промислове випробування ДТО прокатки за знижених температур під час кінцевих етапів процесу за умов дрібносортового стану 250-1 меткомбінату "Криворіжсталь". Встановлено підвищення характеристик міцності та пластичності термозміцненої арматури, отриманої за знижених температур, що сприяє підвищенню рівня довговічності такого прокату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.073 + К621.3-1
Шифр НБУВ: РА314181 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Братутін В.Г. 
Розвиток методів розрахунку зміцнення низьковуглецевих сталей у процесах холодної обробки тиском з немонотонною деформацією: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / В.Г. Братутін ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2002. — 16 с. — укp.

Вперше одержано залежності між напругами та деформаціями для технологічних операцій обробки металів тиском, що характеризується наявністю знакозмінної деформації або монотонної та знакозмінної деформацій, що чергуються, з інтенсивністю логарифмічної деформації вигину до 0,04. Показано, що зміцнення низьковуглецевих сталей у разі їх знакозмінного пластичного вигину в операціях холодної правки, перемотуванні листів і дроту не залежить від кількості вигинів та амплітуди вигину, а визначається величиною накопиченої деформації. Встановлено, що розрахунок енергосилових параметрів у процесах обробки металів тиском із чергуванням монотонної та знакозмінної деформації здійснюється без урахування знеміцнення попередньо нагартованого металу після знакозмінних вигинів, якщо наступна за вигином монотонна логарифмічна деформація перевищує 0,03, незалежно від амплітуди та кількості вигинів. На підставі зіставлення кривих зміцнення залежно від інтенсивності логарифмічної деформації у відмінності від відносної деформації вперше показано, що зміцнення повністю відпаленої сталі 08кп після прокатки у 2 рази більше у порівнянні з розтяганням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.073 + К62,27 +
Шифр НБУВ: РА322435

Рубрики:

      
3.

Вакуленко І.О. 
Структуроутворення та деформаційне зміцнення при пластичній деформації вуглецевих сталей: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.01 / І.О. Вакуленко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2003. — 34 с. — укp.

На основі роздільного вивчення впливу розміру зерна фериту, морфології, дисперсності і розподілу карбідної фази в вуглецевій сталі на процеси зародження та поширення пластичної течії встановлено механізм деформаційного зміцнення сталі та формування дислокаційних чарункових структур. Спільне дослідження структурних змін і деформаційного зміцнення в області малих пластичних деформацій низьковуглецевих сталей з ферито-мартенситними структурами, середньо- і високовуглецевих з дрібним поліедричним зерном фериту дозволило роз'яснити одержаний високий комплекс властивостей у сталях з складними ферито-цементито-мартенситними структурами. Враховуючи структурний стан металу, досліджено механізм деформаційного зміцнення в процесі реверсивного навантаження вуглецевих сталей, запропоновано заходи щодо зміни характеру поведінки вуглецевої сталі під час деформації. На основі досліджень структурних змін і деформаційного зміцнення вуглецевих сталей під час реверсивного навантаження розроблено технологію атермічного зміцнення холоднокатаного прокату. Проведено порівняльний аналіз розвитку процесів деформаційного зміцнення залежно від структурних параметрів низьковуглецевої, тонколистової гаряче- і холоднокатаної відпаленої сталі, на основі якого розроблено режими відпалу гарячекатаного прокату, що дали можливість підвищити комплекс властивостей металу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.073 + К621.400.4 +
Шифр НБУВ: РА328472

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського