Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (48)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.320.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Баранов Д.О. 
Підвищення якості чавуну шляхом механічної та теплової дії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / Д.О. Баранов ; Запоріз. нац. техн. ун-т. — Запоріжжя, 2004. — 18 с. — укp.

Проведено дослідження структури та властивостей чавуну з одноманітно орієнтованим розміщенням графіту та запропоновано ефективні способи його виготовлення. З'ясовано вплив температури та ступеня деформації на структуру чавуну. Виконано комп'ютерне моделювання формозміни графіту на різних етапах деформування. Встановлено анізотропний характер зневуглецювання й опору корозії у деформованому чавуні. Досліджено зміцнення, густину, здатність до графітизації під час охолодження гарячекатаного чавуну. Показано роль несуцільностей у процесі деформування високоміцного чавуну. Встановлено вплив початкової структури, дисперсності графіту та попередніх термічних обробок на деформованість високоміцного чавуну під час прокатки на гладкій бочці. Розроблено режими термічної та термоциклічної обробок, що збільшують його деформованість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.320.43 +
Шифр НБУВ: РА335052

Рубрики:

      
2.

Арендар Л.А. 
Роль фосфідної евтектики у формуванні структури та деяких фізико-механічних властивостей поверхневих шарів перлітних чавунів у процесі тертя: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.04 / Л.А. Арендар ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2005. — 20 с. — укp.

Вперше детально досліджено вплив легування фосфором в широкому концентраційному інтервалі на опір зношуванню та деякі інші фізико-механічні властивості гамми перлітних чавунів. На основі експериментальних підходів з застосуванням металофізичних методів структурних досліджень виявлено існування швидкісних інтервалів та інтервалів контактних навантажень, за яких зносостійкість фосфористих чавунів забезпечується не високою твердістю фосфідних евтектичних включень, а їх здатністю перерозподілитися на поверхні тертя у вигляді тонких прошарків (до 5 мкм), орієнтованих за довжиною у напрямку тертя. Вперше для гетерогенного матеріалу, а саме чавунів з фосфідною евтектикою, з застосуванням теорії спалахів розраховано їх температуру (з урахуванням параметрів шорсткості реальних поверхонь тертя) та показано можливість її наближення до температури плавлення евтектичних виділень. Розроблено механізм впливу фосфідних включень на зносостійкість фосфористих чавунів та оптимізовано їх хімічний склад з метою мінімізації зносу в інтервалі швидкостей і контактних тисків 0,2 - 0,5 м/с та 0,5 - 5 МПа відповідно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.320.4 + К222.320.628 +
Шифр НБУВ: РА340080

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського