Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=К301.31-3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Драчов В.І. 
Технологія збагачення та комплексного використання відходів сталеплавильного виробництва: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.08 / В.І. Драчов ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено властивості шламів та шлаків за різної вологості під час їх руху по футеровочних матеріалах. Електрокінетичні дзета-потенціали свідчать про можливість заміни вапна та бентоніту шлаками як в'яжучих за умов огрудкування шихт. Встановлено, що електроосмосом можна знизити вологість шламів з 18 до 15 % і зробити їх придатними для офлюсовання аглошихти. Вапняк в агломераті можна замінити на сталеплавильні шлаки до 36,5 % і в перспективі до 50 %, а у котунах підвищити основність до 1 та вище. Розроблено технологію переробки шлаків, яка забезпечує повніше вилучення скрапу та вищу його якість. У разі впровадження технології фактичний економічний ефект дорівнює 347 тис. грн/рік.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31-32 + К327.09
Шифр НБУВ: РА309668 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Ожогин В.В. 
Удосконалення ресурсозберігаючої технології отримання і використання високоміцних шламових брикетів в аглодоменному виробництві: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.02 / В.В. Ожогин ; Приаз. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2004. — 21 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності утилізації шламів у металургійному виробництві за рахунок поліпшення якості їх підготовки. Розроблено новий спосіб оцінювання механічної міцності брикетів. На підставі дослідження впливу основних технологічних і фізико-хімічних чинників на міцність брикетів удосконалено теоретичні принципи брикетування матеріалів. Одержано нову модель залежності механічної міцності брикетів від їх компонентного складу. Виявлено вплив домішків до аглошихти гранульованого шламу на продуктивність аглоустановки та міцність агломерату. Розроблено нові промислові способи одержання гранул.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31-3 + К309 +
Шифр НБУВ: РА334147

Рубрики:

      
3.

Русанов Р.І. 
Удосконалювання технології агломерації з метою переробки збагаченого мартенівського шлаку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.02 / Р.І. Русанов ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2004. — 17 с. — укp.

На підставі комплексного дослідження хімічного складу та фізичних властивостей продукту збагачення мартенівського шлаку розміром до 10 мм (МОС-1), розроблено наукові основи агломерації з введенням у шихту техногенних відходів, що містять металеве залізо у комплексі зі шлакоутвірними. Удосконалено теоретичні закономірності окиснювання металевого заліза у складі МОС-1, що протікає у зонах високої температури та горіння палива, а також формування агломерату за умов змінних температур та концентрації кисню. Визначено тепловий рівень спікання, обгрунтовано можливість скорочення витрат твердого палива на агломерацію у кількості 0,25 - 0,3 кг на 1 кг металевого заліза, що вводиться. Теоретично та експериментально встановлено вплив домішок, що містять металеве залізо, на якість одержуваного агломерату. Виявлено, що використання домішки МОС-1 у аглошихті у кількості більш ніж 20 кг/г дозволяє одержати агломерат, який має півдищену міцність під час відновлення за умов доменної плавки. На підставі теоретичних розрахунків та експериментальних досліджень одержано залежність середнього діаметра обгрудкованої аглошихти від кількості введеного продукту МОС-1.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31-3 +
Шифр НБУВ: РА330890

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського