Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=К323.101$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Верховська А.О. 
Вдосконалення взаємодії процесів грохочення та сходу шихти на колошнику для підвищення ефективності роботи доменної печі: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.02 / А.О. Верховська ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено підвищення ефективності функціонування доменних печей великого об'єму на підставі оперативного керування відсівом дрібної фракції компонентів шихти за рахунок регулювання товщини їх шару в процесі грохочення у взаємозв'язку зі швидкістю сходу матеріалу на колошнику. Проведено теоретичні й експериментальні дослідження процесів формування порцій шихти та визначення рівня засипу шихти на колошнику показали, що є можливість підвищення ефективності відсіву дрібних фракцій матеріалу за рахунок збільшення часу його насівання. Зазначено, що радарне зондування забезпечує оперативну оцінку зміни рівня засипу в кожен момент часу. Розроблено та введено в промислову експлуатацію на ВАТ "Арселор Міттал Стіл Кривий Ріг" алгоритм обробки сигналів радіолокатора та визначення епюр відносних швидкостей сходу шихти по двох діаметрах колошника. Встановлено взаємозв'язок між прогнозованою висотою шару матеріалу, що транспортується по грохоту, кількістю матеріалу, що залишилася, до набору дози у вагову воронку, прогнозованими часом закінчення дозування матеріалу та часом досягнення шихтовим матеріалом заданого рівня під час його опускання в доменній печі, об'ємною масою матеріалу, що транспортується, а також параметрами та кількістю грохотів, що працюють на одну вагову воронку. Проведено математичне моделювання адаптивної системи керування ефективністю грохочення матеріалу, яка в оперативному режимі оперативно регулює ефективність відсіву некондиційної фракції залежно від зміни швидкості сходу матеріалів наколошнику, що дозволяє забезпечити піч в періоди "тихого ходу" якіснішою до гранулометричного складу сировиною, а також призведе до зменшення технологічного навантаження на агрегати шихтоподачі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К323.101 +
Шифр НБУВ: РА369198

Рубрики:

      
2.

Суліменко С.Є. 
Енергозберігаюча технологія керованого рідкофазного спікання гібридного залізорудного матеріалу для доменного переділу: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / С.Є. Суліменко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено спосіб конструювання шарових систем з функціонально-розподіленою твердоплавною насадкою і перетворення їх у друзи блочно-коміркової структури в керованому рідкофазному синтезі гібридного залізорудного матеріалу, який має кращі якості агломерату та котунів і призначений для виробництва чавуну в доменних печах. Досліджено способи одержання огрудкованої залізорудної сировини з урахуванням вимог, що пред'являються доменною плавкою. Показано основні тенденції розвитку технологій підготовки шихтових матеріалів до доменної плавки. Розроблено концепцію технології конструювання одиничного реакційного об'єму - гранули як основної складової шарової системи та трансляцію цих властивостей на всю шарову систему. Досліджено вплив на традиційний процес агломерації гібридного з'єднання відомих методів його інтенсифікації (введення до складу шихти феритної суміші, карбонатного вапна, роздільна подача палива). Досліджено рудно-паливні композиції та зроблено висновок про доцільність шарового конструювання гранули та визначено температурно-теплові параметри їх обпалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К323.101
Шифр НБУВ: РА374987 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Левченко О.О. 
Підвищення ефективності дроблення агломерату шляхом удосконалення конструктивних параметрів одновалкової зубчастої дробарки: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.08 / О.О. Левченко ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано процес дроблення агломерату в одновалковій зубчастій дробарці. Підвищено його ефективність шляхом оптимізації технологічних і конструкційних параметрів. Розв'язано актуальну науково-технічну задачу підвищення ефективності дроблення агломерату за рахунок його попереднього руйнування, а також покращання процесу дроблення шляхом удосконалення конструкції колосників для створення умов зламу в одновалковій зубчастій дробарці. Досягнуто зниження енерговитрат на дроблення на 4,8 %. Розвинуто уявлення про закономірність зміни швидкості ковзання аглоспека по рівній похилій спрямовувальній і спрямовувальній зі зламом. Установлено зв'язок кута нахилу спрямовувальній зі швидкістю подачі аглоспіку у дробарку. Вперше встановлено залежність кутової швидкості обертання ротора від подачі агломерату, кількості, товщини та радіуса зубів зірочки, геометричних параметрів пирога та швидкості руху палет. Доведено можливість подання агломераційного спіку на дроблення більш нагрітим боком до гори за рахунок енергії, нагромадженої їм під час руху по похилій спрямовувальній з урахуванням кута її нахилу та геометричних параметрів спеченого пирога. З використанням методів математичної теорії планування багатофакторного експерименту одержано регресійну залежність другого порядку, що визначає мінімальну відстань, необхідну для перевертання аглоспіку більш нагрітим боком до гори під час руху по похилій спрямовувальній.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К323.101 +
Шифр НБУВ: РА365515

Рубрики:

      
4.

Швед С.В. 
Удосконалення машин для сортування металургійної шихти на базі створення неоднорідних тимчасових коливань: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.08 / С.В. Швед ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 24 с. — укp.

Вперше на базі теорії синхронізації динамічних систем, приводом яких є два інерційні віброзбудники, розроблено математичну модель руху робочого органу грохота за умов примусової десинхронізації, якщо кутові швидкості валів відрізняються один від одного. Встановлено, що режим "биття" має гармонійний характер, в якому ділянки з максимальною та мінімальною амплітудою заповнені частотами, наближеними до середнього арифметичного від частот складових коливань. Вперше на підставі проведених теоретичних досліджень одержано аналітичні залежності для визначення кінематичних і динамічних параметрів м'якоамортизованих вібраційних машин у разі десинхронізації інерційних віброзбудників, які дозволяють робити вибір управляючої дії зміною частоти живлення одного з двигунів, що цілеспрямовано впливає на технологічні показники цих машин без додаткових енерговитрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К323.101-5-02 +
Шифр НБУВ: РА355259

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського