Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (73)Книжкові видання та компакт-диски (23)
Пошуковий запит: (<.>U=К342.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Лабяк 
Локальне вилучення нікелю та цинку із промислової води гальвановиробництв імпульсним електролізом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / Оксана Володимирівна Лабяк ; Український держ. хіміко- технологічний ун-т. — Д., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К342.244.1 + К342.544.1 + К663.086.9
Шифр НБУВ: РА311479

Рубрики:

      
2.

Горностай О.Б. 
Технологія перероблення нікельвмісних розчинів цементацією магнієм: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.01 / О.Б. Горностай ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Створено технологію переробки вторинних нікельвмісних розчинів, які утворюються внаслідок кислотного розчинення твердих нікелевих відходів. Розроблена технологія грунтується на контактному осадженні (цементації) нікелевого порошку на магнітній стружці, що дозволяє значно зменшити енерговитрати, здійснити процес у простому обладанні, повністю переробити розчини в товарні продукти та забезпечити високі техніко-економічні показники й екологічність виробництва. Визначено кінетичні та технологічні закономірності процесу контактного осадження нікелю з вторинних розчинів нікелю сульфату на магнієвій стружці. Вивчено вплив основних технологічних параметрів даного процесу (температури, гідродинамічних умов, складу початкового розчину, площі металу-цементатора) на ступінь вилучення <$Eroman Ni sup 2+> з розчину, швидкість процесу та якість одержаного нікелевого порошку. Визначено оптимальні значення цих параметрів. Доведено можливість та встановлено умови переробки магнію гідроксиду, який утворюється як побічний продукт у процесі контактного осадження нікелю, в супутній товарний продукт - магнію оксид. На підставі одержаних експериментальних даних розроблено технологічний режим і технологічну схему переробки нікельвмісних розчинів з одержанням дрібнодисперсного порошку нікелю, магнію оксиду та солі Туттона та проведено техніко-економічний аналіз запропонованої технології, на підставі якого показано її економічність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К342.2 + К390.1 +
Шифр НБУВ: РА364415

Рубрики:

      
3.

Донський Д.Л. 
Удосконалення технології електролізу нікелю з розведених відпрацьованих розчинів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / Д.Л. Донський ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2004. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Одержано адсорбційні характеристики адсорбентів на основі даної глини з різними домішками та з використанням різних способів обробки. Визначено, що адсорбція на запропонованому матеріалі здійснюється завдяки збільшенню кількості мікропор у шаруватих структурах і утворенню на поверхні гранул часткових зарядів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К342.244 +
Шифр НБУВ: РА334309

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського