Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (25)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=К612.1-32$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Федоров М.М. 
Формувальні суміші з комплексним зв'язувальним матеріалом на основі бентоніту костянтинівського родовища: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.04 / М.М. Федоров ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено технологічні властивості кварцових пісків і бентонітів, що добуваються в Україні. Обгрунтовано суттєву роль рівня структурної упорядкованості у формуванні високої термостійкості костянтинівського бентоніту. Відзначено, що даний матеріал повільно набуває міцності у процесі сумішоприготування, що обумовлює збільшення часу перемішування суміші. Виявлено, що дашуківські бентонітова глина (15 %) та палигорскіт (10 %) найбільше впливають на підвищення міцності костянтинівського бентоніту. Для приготування суміші рекомендовано використання кам'яновугільних порошків, які забезпечують згідно з розробленою методикою приріст текучості суміші не менше 10 %. Доведено, що спільне перемелювання з кам'яним вугіллям забезпечує приріст міцності костянтинівського бентоніту на 10 - 23 %, залежно від кількості використаного вугілля (5 - 20 %), а також позитивно впливає на скорочення часу перемішування суміші (на 15 - 25 %) до досягнення максимальної міцності. Розроблено рецептуру та технологію виробництва комплексного зв'язувального матеріалу "Бентоніт активований комплексний" (БАК) на основі костянтинівського бентоніту з активуючими домішками дашуківської глини та вуглецевмісних компонентів. Здійснено апробацію БАК за виробничих умов та показано перспективність використання даного матеріалу під час виробництва чавунних виливків з високою якістю поверхні за умов використання сирих форм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К612.1-32 +
Шифр НБУВ: РА341636

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського