Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (15)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=К621.3-11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Єршов С.В. 
Розвиток теорії напружено-деформованого стану металу при прокатуванні крупних круглих профілів зі зниженими тріщиностворенням у системах сортових калібрів: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / С.В. Єршов ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 33 с. — укp.

Розроблено нові підходи до розробки методів розрахунку процесів прокатки у калібрах з використанням основних положень теорії пластичності та варіаційних принципів механіки суцільних середовищ. Дані методики дозволяють виконувати вірогідне прогнозування напружено-деформованого стану (НДС) металу під час прокатки за умов значної нерівномірності деформації за шириною та висотою осередків деформування. За цього є можливим моделювання плину металу з його гарантованою нестисливістю. Проведено комплекс експериментальних досліджень з метою визначення впливу умов тертя на контакті, а також температури прокату на плин металу за умов нерівномірної деформації. Визначено межі застосовності існуючих способів урахування контактних умов за сортового прокатування профілів. Проаналізовано різні підходи до введення в математичні моделі механічних властивостей матеріалу, що обробляється, та різних видів варіаційних функціоналів на точність визначення параметрів плину металу в калібрах з різним ступенем нерівномірності деформації. Визначено кращі способи розв'язання деформаційних задач, які забезпечують високу точність визначення інтегральних показників процесу прокатування профілів у калібрах. Досліджено НДС стан для широкого сортаменту великих сортових профілів за умов спільного впливу на нерівномірний плин металу форми калібру, геометрії вихідних заготовок і нерівномірності температурних полів профілю, спостережених на практиці. Встановлено закономірності формування НДС профілю в усіх ділянках складних осередків деформації, включаючи позаконтактні зони. Визначено технологічні фактори, які є причиною руйнування поверхневого шару прокату. З використанням результатів дослідження вдосконалено технології виробництва великих круглих профілів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-11 +
Шифр НБУВ: РА359833

Рубрики:

      
2.

Мостіпан Є. Є. 
Удосконалення калібровок валків для виробництва фланцевих профілів, які забезпечують підвищення якості поверхні прокату: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / Є. Є. Мостіпан ; Дніпродзерж. держ. техн. ун-т. — Дніпродзержинськ, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено новий метод прогнозування зміни глибини поверхневих дефектів під час гарячої прокатки в фасонних калібрах на основі аналізу поля швидкостей, одержаного в результаті розрахунку деформованого стану металу за допомогою методу скінченних елементів. Метод визначає зміну глибини дефекту з використанням значень поперечної та вертикальної складових швидкості течії металу в конкретній точці смуги та дозволяє визначати глибину дефектів після деформації за їх розташування в зонах з різним характером течії металу, а також виявляти зони калібру, де можливе поглиблення дефекту. Розроблений метод дозволяє досліджувати характер формозміни поверхневих дефектів (включаючи їх глибину) в калібрах різних форм і конструкцій. Одержали подальший розвиток уявлення про вплив нерівномірності деформації по ширині калібру на формозміну поздовжніх поверхневих дефектів під час гарячої прокатки профілів. Вперше одержано залежності ступеня викатування дефектів від параметрів форми гребенів розрізних калібрів для прокатки двотаврів і швелерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-11 + К621.3-52-042-02
Шифр НБУВ: РА381778 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського