Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (42)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К621.500.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Руденко Є.О. 
Розвиток теорії, розробка і реалізація автоматизованих металозберігаючих технологій гарячої прокатки штаб і листів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / Є.О. Руденко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2002. — 34 с. — укp.

Висвітлено питання розвитку теорії і методів керування формозміною металу у процесі горячої прокатки штаб і листів, а також розробки технологічних та технічних рішень стосовно автоматичного виробництва штаб і листів. З використанням теоретико-експериментальних методів досліджено деформацію металу на сталих і несталих стадіях прокатки розкатів у горизонтальних та вертикальних валках чорнових клітей листових і штабових станів з урахуванням послідовності, багаторазовості проходів у різноманітних схемах прокатки. Одержано кількісний опис впливу основних факторів реальних умов прокатки на параметри формозміни поперечного перерізу і кінців розкатів у плані. Розроблено та запроваджено технологічні рішення і пристрої керування, що забезпечує мінімальні витрати металу під час виробництва штаб та листів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.500.3
Шифр НБУВ: РА320052 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Мироненко М.А. 
Розробка інтенсивних режимів гарячої прокатки реологійно складних металів з використанням методів фізичного моделювання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / М.А. Мироненко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2004. — 19 с. — укp.

Вперше за умов, що відображають високий осередок деформації у процесі гарячої прокатки (трьох- та двохмірний) виявлено та вивчено закономірності прояву динамічної деформаційної анізотропії розміщення реологійно складних (РС) металів. Експериментально досліджено на фізичній моделі параметри прокатки (тиск, випередження, відставання) високих штаб РС металів у інтенсивному режимі без розширення за умов, що подібні до гарячого деформування. Удосконалено методологію та технічне оснащення застосування методу муар для дослідження закономірностей течії металу в осередку деформації у процесі прокатки високої штаби з деформаціями, які перевищують її характеристичні значення. Розроблено нову лабораторну техніку та методологію пластометрії, які дозволяють запроваджувати випробування РС металів-моделей за умов, що найбільш повно відповідають специфіці інтенсивних режимів гарячої прокатки. У межах теорії подібності уточнено формування критеріальних комплексів та рівнянь щодо перерахунку результатів фізичного лабораторного моделювання удосконаленого процесу прокатки на специфічні умови натурного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.500.3-1
Шифр НБУВ: РА331069

Рубрики:

      
3.

Данько А.В. 
Удосконалення технології гарячої прокатки товстих листів шляхом керування швидкісними режимами деформування: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / А.В. Данько ; Донб. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2008. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи удосконалення технології гарячої прокатки товстих листів з метою зменшення різниці їх поздовжньої та поперечної товщини за допомогою керування швидкісними режимами деформування. Для стабілізації пружних деформацій чистових клітей товстолистових станів використано кінематично асиметричну прокатку та зміну швидкості прокатки. Розроблено числові математичні моделі локальних та інтегральних параметрів прокатки в низькому осердку деформації за наявності кінематичної асиметрії на підставі енергетичного та силового підходів. Проведено математичне моделювання прокатки з кінематичною асиметрією умов, характерних для чистових клітей товстолистових станів. Встановлено основні закономірності впливу ступеня розузгодження швидкостей робочих валків на силу прокатки. Експериментально поляризаційно-оптичним методом і методом штифтових месдоз досліджено характер зміни контактних напружень у разі розузгодження швидкостей валків. Методом фізичного моделювання виявлено залежність сили прокатки від ступеня кінематичної асиметрії та ступеня деформації. З'ясовано, що ефект кінематичної асиметрії посилюється у разі збільшення ступеня деформації. Виявлено, що зменшення сили прокатки може досягати 1,3 рази. Розроблено нові способи та технології усунення різної поздовжньої та поперечної товщини товстих листів за допомогою розузгодження швидкостей робочих валків і зміни швидкості прокатки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.500.3 +
Шифр НБУВ: РА362486

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського