Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (10)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=К623.4-6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Жбанков Я. Г. 
Отримання порожнистих деталей із змінною товщиною стінки на базі використання способів радіально-прямого видавлювання: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / Я. Г. Жбанков ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено подальший розвиток на базі енергетичного методу верхньої оцінки математичній моделі силового режиму процесу радіально-прямого видавлювання на конусній оправці. Розроблено й апробовано нові способи видавлювання порожнистих деталей з перемінною товщиною стінки. Встановлено методику проектування технологічних процесів точного об'ємного штампування видавлюванням порожнистих деталей з перемінною товщиною стінки та програмне забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.4-64
Шифр НБУВ: РА375690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Капорович С.В. 
Розширення сортаменту і підвищення якості вісесиметричних ребристих металовиробів на основі удосконалення технологій і обладнання для їх виробництва: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / С.В. Капорович ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2004. — 18 с. — укp.

Удосконалено існуючі методи автоматизованого розрахунку та проектування та наведено практичні рекомендації щодо удосконалення технологій і устаткування процесів поперечної та поперечно-гвинтової прокатки, а також поперечно-радіального видавлювання вісесиметричних ребристих металовиробів. На підставі числового рекурентного рішення кінцево-різницевої форми умови статичної рівноваги виділеного елементарного об'єму середовища деформації розроблено математичні моделі напружено-деформованого стану металу та ступеня використання його запасу пластичності під час реалізації процесів поперечної і поперечно-гвинтової прокатки, а також поперечно-радіального видавлювання вісесиметричних ребристих металовиробів. Зазначено, що використання даного підходу дозволяє повною мірою врахувати реальний характер розподілів геометричних параметрів, механічних властивостей і умов контактного тертя у всьому об'ємі зони пластичної формозміни. Експериментально підтверджено достатній ступінь вірогідності одержаних теоретичних рішень. Показано можливість використання приводу обертання безпосередньо через деформовану заготовку, що дозволило максимально спростити конструкцію та знизити питому металоємність станів поперечної і поперечно-гвинтової прокатки. На підставі результатів теоретичних та експериментальних досліджень сформульовано та вирішено задачі щодо астоматизованого проектування технологічних режимів роботи і конструктивних параметрів механічного устаткування станів поперечної та поперечно-гвинтової прокатки. Наведено практичні рекомендації щодо розширення сортаменту та підвищення якості та зниження собівартості одержуваних вісесиметричних ребристих металовиробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.07-6 + К623.4-6 +
Шифр НБУВ: РА332976

Рубрики:

      
3.

Періг О. В. 
Удосконалення процесів кутового пресування на основі моделювання рівноканальної пластичної течії матеріалів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / О. В. Періг ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше із використанням рівнянь Нав'є-Стокса та перенесення вихору стосовно процесу рівноканального кутового пресування встановлені основні закономірності впливу геометрії кутового штаму та фізико-механічних властивостей заготівок на характер течії деформівного матеріалу, виникнення макроротору й енергосилові параметри процесу. Уточнено залежності силових і деформаційних параметрів рівноканальної пластичної течії металів від геометрії штампу та фактора тертя із урахуванням деформаційного зміцнення, макроротації матеріалу заготівки, протяжності порожнини штампу, а також маршруту багатопрохідного деформування. Одержали подальшого розвитку уявлення про характер впливу зовнішнього та внутрішнього радіусів штампу для рівноканального кутового пресування, а також довжини деформівної заготівки на величину викривлення форми початкової ділянки та нерівномірність розподілу деформацій за перерізом заготівки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.4-64
Шифр НБУВ: РА379340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського