Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (20)
Пошуковий запит: (<.>U=К636$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Шейкін С.Є. 
Наукові основи технологічного управління мікрорельєфом поверхні та зміцненням поверхневого шару при деформуючому протягуванні: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.08 / С.Є. Шейкін ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2008. — 36 с. — укp.

Розроблено наукові засади технологічного керування процесами створення мікрорельєфу поверхні та та зміцнення поверхневго шару за деформуючого протягування деталей. Запропоновано математичні моделі, які дозволяють керувати висотою мікронерівностей обробленої поверхні за деформуючого протягування, а також параметрами деформаційного зміцнення поверхневого шару (мікротвердістю, глибиною), з ухуванні положення, за яким розподіл інтенсивності напруг за глибиною поверхневого шару має нелінійний характер. Розроблені моделі дають змогу керувати величиною використаного ресурсу пластичності у цьому шарі у разі обробки деталей різної товстостінності. Установлено, що за деформуючого протягування за кількості циклів деформування до двох висота мікронерівностей залежить лише від механічних характеристик оброблюваного металу та середнього контактного тиску на контактних поверхнях. За кількості циклів обробки більше двох висоту мікронерівностей обробленої поверхні зумовлює також сумарна питома робота тертя на контактних поверхнях. Виявлено закономірності впливу технологічних факторів процесу (робочого кута інструменту, кількості циклів деформування) за умови нелінійної зміни інтенсивності напруг за глибиною поверхневого шару на напружено-деформований стан локальної області пластичного деформування і, як наслідок, мікротвердість, глибину, використаний ресурс пластичності шару деформаційного зміцнення за деформуючого протягування деталей з нескінченною товщиною стінки. Установлено, що у разі обробки деталей з кінцевою товщиною стінки форма зони локального пластичного деформування відповідає схемі, що має місце під час обробки заготовки з нескінченною товщиною стінки. За цих умов закономірності механіки формування зміцненого поверхневого шару деталей з кінцевою товщиною стінки відповідають установленим закономірностям у разі обробки деталей з нескінченною товщиною стінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К636-1 +
Шифр НБУВ: РА355887

Рубрики:

      
2.

Паладійчук Ю.Б. 
Протягування порожнистих деталей машин інструментом з рельєфоутворювальними секціями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / Ю.Б. Паладійчук ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності протягування порожнистих деталей за рахунок використання інструменту з рельєфоутворювальними секціями. Обгрунтовано вимоги до рельєфів подвійного призначення: технологічного та експлуатаційного. Досліджено метод одержання контурних канавок за кінематичною схемою протягування профільними елементами, що обертаються. Вивчено механіку вільного ортогонального різання за умов змінної ширини припуску та механіку руйнування стружки за допомогою технологічних канавок. Показано, що комбіноване протягування з рельєфоутворенням поліпшує властивості поверхонь порожнистих деталей і стійкість протяжок. Розроблено високоефективний комбінований інструмент із суцільною різальною окрайкою зубців, ресурсоощадну технологію та практичні рекомендації щодо використання результатів дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К636
Шифр НБУВ: РА319998 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського