Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (14)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=К637.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Шпак Я.В. 
Обгрунтування конструктивно-силових параметрів вібраційних притиральних машин з кутовими коливаннями для забезпечення рівномірного зношування притира та інтенсивного оброблення деталей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.02 / Я.В. Шпак ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 19 с. — укp.

Розвинуто теоретичні засади та методи розрахунку конструктивно-силових параметрів механізму привода руху касет вібраційних притиральних машин з електромагнітним приводом та кутовими коливаннями притира (ВПМ) за умов рівномірного зношування притира. Визначено характер зношування притира, спричиненого деталями у касеті та правильним кільцем на ВПМ. Обгрунтовано конструктивні параметри ВПМ, в якій відбувається рівномірне зношування притира. Розроблено математичну модель динамічної схеми та одержано кінематико-силові залежності руху елементів механічної коливної системи (МКС) машини, а також аналітичні залежності для визначення жорсткості комбінованої пружної системи (КПС) та збурюючого моменту з урахуванням дисипації енергії в МКС запропонованої ВПМ. Розвинуто методику та наведено рекомендації для комплексного розрахунку за показниками жорсткості та міцності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К637.7-52-02 +
Шифр НБУВ: РА337127

Рубрики:

      
2.

Майборода В.С. 
Основи створення і використання порошкового магнітно-абразивного інструменту для фінішної обробки фасонних поверхонь: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.01 / В.С. Майборода ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2002. — 35 с. — укp.

Розглянуто питання створення та використання порошкового магнітно-абразивного інструменту (МАІ), який формується у великих магнітних щілинах для фінішної обробки деталей зі складними фасонними поверхнями типу лопаток газотурбінних двигунів, осьового різального інструменту. Розроблено новий комплексний підхід для вивчення процесів, що відбуваються у ході формування порошкового інструменту під час магнітно-абразивної обробки (МАО), який базується на континуальному уяленні про порошкове середовище. Запропоновано фізичну модель МАІ, сформованого з моно- та полідисперсних порошкових магнітно-абразивних матеріалів. Визначено оптимальні склади МАІ та його властивості - геометричні, тріботехнічні та реологічні. Досліджено межі застосування МАІ у процесі МАО у вигляді розмірної, полірувальної, підготовчої або зміцнювальної операції для виготовлення та ремонту деталей, в комбінації з нанесенням зносостійких покриттів. Описано нові методи об'ємної МАО та методику розрахунків основних вузлів верстатів для МАО лопаток і різального інструменту, яка враховує їх складну форму, кінематику руху та спеціальні властивості МАІ. Доведено, що використання методу МАО з спеціальним МАІ забезпечує підвищення експлуатаційних властивостей деталей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К637.7
Шифр НБУВ: РА317828 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Калмиков М.О. 
Підвищення ефективності процесу вібраційної обробки великогабаритних виробів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / М.О. Калмиков ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано способи підвищення ефективності процесу вібраційної обробки (ВіО) великогабаритних виробів шляхом вибору раціональних режимів роботи ВіО-верстата, його конструкції, інструмента та відповідного технологічного устаткування. На підставі теоретичних та експериментальних досліджень процесу вібраційної обробки вільними абразивами у ВіО-верстатах з плоскою траєкторією руху контейнера U-подібної форми одержано значення основних параметрів, що впливають на віброшліфування та віброполірування великогабаритних складнопрофільних виробів. Запропоновано методику контролю та керування процесом вібраційної обробки, яка дозволяє виявити та ліквідувати затори виробів, що забезпечує їх рівномірну якісну обробку. Розроблено конструкції спеціального верстата та пристосування, а також технологію фінішної обробки великогабаритних виробів, що сприяє одержанню їх необхідних експлуатаційних властивостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К637.700.1 +
Шифр НБУВ: РА341782

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського