Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (53)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К821$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Хромов Є.В. 
Динаміка процесу перемотки довгомірних виробів в машинах для виробництва стальних канатів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / Є.В. Хромов ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив крутильних коливань котушок на величину технологічного натягнення гнучких довгомірних виробів. Створено математичні моделі з урахуванням фрикційних гальмових пристроїв і односторонніх зв'язків у системах перемотки з скінченним числом ступенів свободи та розроблено алгоритми числового розв'язання рівнянь рушення. З метою перевірки адекватності математичної моделі реальному процесу виконано лабораторні дослідження крутильних коливань котушок. Надано рекомендації щодо раціонального діапазону робочої швидкості ротора канатної машини С-6/800, а також щодо зниження рівня коливань технологічного натягнення пасм. Розроблено нову конструкцію гальмового пристрою, що дозволяє підтримувати постійну величину середнього натягнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К821-1
Шифр НБУВ: РА320271 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Григорьянц Г.П. 
Дослідження напруженого стану і вдосконалення конструкцій роторів швидкісних канатозвиваючих машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.04 / Г.П. Григорьянц ; Запоріз. держ. техн. ун-т. — Запоріжжя, 1999. — 18 с. — укp.

На основі методу кінцевих елементів і методу суперелементів створено математичну модель і спеціалізовані програмні засоби, які дозволяють проводити чисельний і візуальний аналізи напружено-деформівного стану просторових осесіметричних елементів типу роторів, що входять до складу швидкісних канатозвиваючих машин. Розроблено методику проектування об'єктів, що розглядаються. Проведено розрахунок різних варіантів конструкцій роторів. Застосування створеної методики проектування роторів дозволило значно зменшити масу їх конструкцій при забезпеченні умов міцності і технологічності. Розроблено конструкції роторів, що дозволяють за рахунок збільшення швидкості обертання у 2-3 рази підвищити продуктивність канатозвиваючого обладнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К821-5-04

Рубрики:

      
3.

Хромов І.В. 
Удосконалення методів розрахунку параметрів та підвищення ефективності технології виготовлення якісних канатів спіральної конструкції: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / І.В. Хромов ; Ін-т чор. металургії ім. З.І.Некрасова НАН України. — Д., 2005. — 16 с. — укp.

Удосконалено методи розрахунку напруженого стану стального круглого дроту в осередках пружнопластичної деформації за спільного впливу поздовжньої сили, крутного та згинального моментів. Запропоновано нові рішення технологічних задач пружнопластичного деформування. Показано, що урахування чинника зміцнення матеріалу та вибір раціональної розбивки поперечного перерізу дроту на елементарні площадки дозволяє підвищити точність розрахунку внутрішніх силових факторів на 10 - 20 %. Виконано поопераційний теоретичний аналіз деформацій дротів і канату в процесі виготовлення на машинах сигарного типу. Математичні моделі вказаних етапів деформацій реалізовано у комп'ютерній програмі розрахунку залишкових агрегатних зусиль в готовому канаті, що визначають один з основних показників якості - рівноважність. Розроблено рекомендації щодо припустимих відхилень конструктивно-технологічних параметрів. Основні результати наукового дослідження використано в процесі розробки технології виробництва спіральних канатів з гарантованим показником рівноважності. Створено нові конструкції техоснащення (преформатор голчастого типу, каретку з вбудованим регулятором натягу та модульний рихтувач), що дозволяють регулювати з високою точністю та підтримувати постійними параметри режимів механічної обробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К821 +
Шифр НБУВ: РА335590

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського