Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (21)Книжкові видання та компакт-диски (40)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=К92$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Денисюк П.Ю. 
Інформаційне та математичне забезпечення САПР гідравлічних мікроелектромеханічних систем: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / П.Ю. Денисюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено математичне, інформаційне та лінгвістичне забезпечення для систем автоматизованого проектування (САПР) гідравлічних мікроелектромеханічних систем. Описано математичну модель рідинного термоактюатора для компонентного рівня даного проектування, на основі використання рівняння Ван-дер-Ваальса для визначення тиску газо-рідинної суміші на пружний елемент мікропристрою, що допомагає підвищити ефективність та точність вихідних результатів. Вдосконалено математичні моделі мікропомп з п'єзоелектричним та електростатичним приводами, в яких використовуються рівняння в часткових похідних для визначення прогину та напружень в тонкій мембрані, проаналізовано вихідні параметри з різним конструктивним виконанням пружного елемента. Зазначено, що інформаційне та лінгвістичне забезпечення, які складаються з структури даних та формату опису конструкцій мікрогідравлічних пристроїв, допомогло вдосконалити бібліотеку математичних моделей та розширити функціональні можливості БД САПР за допомогою використання XML-формату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К929.5 +
Шифр НБУВ: РА352747

      
2.

Скицюк В.І. 
Контроль та керування процесом торкання для підвищення якості виробів приладобудування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.14 / В.І. Скицюк ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено технологічні прийоми та способи дотикання інструменту до деталі за умов лезової металообробки на засадах нової теорії дотикання. Створено математичну модель процесу дотикання та траєкторії руху інструменту за умов "присутності" інструменту біля деталі, за допомогою яких визначено оптимально обрану траєкторію та результативну точність. Класифіковано способи дотикання за умов жорсткого та м'якого контактів інструменту та деталі. Доведено ефективність застосованих теоретичних засад загальної теорії. На базі проведеного аналізу розроблено принципи побудови високочутливих датчиків до процесу дотикання на засадах індукційного електромагнітного первинного перетворювача. Розроблено алгоритми функціонування керуючих систем (CNC) на засадах запропонованої методології. Створено прилади, що виконують контроль дотикання та методи їх застосування, надають можливість контролю практично всіх необхідних випадків дотикання у лезовій металообробці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-7с-1 + К92
Шифр НБУВ: РА312566 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Замірець О.М. 
Моделі та методи інформаційної підтримки організаційних структур управління створенням виробів приладобудування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.М. Замірець ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2006. — 21 с. — укp.

Здійснено узагальнення та удосконалення існуючих і розроблено нові методи та засоби організаційної та інформаційної підтримки процесів проектування нової техніки як теоретико-прикладного базису створення системи підтримки прийняття рішень (СППР) інтегрованої АСУ проектною організацією, орієнтованої на підвищення ефективності. Синтезовано універсальну адаптивну структуру системи автоматизованого управління, яка включає контури розвитку організації, середньотермінового планування та оперативного управління процесом проектування. Розроблено оптимізаційні математичні моделі вирішення задач формування портфеля замовлень та об'ємно-календарного графіка виконання проектних робіт з урахуванням багатокритеріальності й обмеженості ресурсів, заснованих на методології локальних ресурсних профілів. З використанням теорії прецедентів розроблено структуру засобів та технологій інформаційної підтримки процесів проектування складних виробів, яка включає в себе математичну модель та інструментальні засоби формування на етапі ескізного проектування множини можливих проектних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К92 +
Шифр НБУВ: РА343500

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського