Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Л111.33$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Берник М.П. 
Енергозберігаючий вібропривод нового змішувача для переробних виробництв: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.03 / М.П. Берник ; Вінниц. держ. техн. ун-т. — Вінниця, 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто схеми приводів вібраційних змішувачів для змішування сипучих продуктів у різних галузях виробництва. Для попередніх досліджень було обрано конструктивну схему вібраційного змішувача з окремим приводом лопатевого валу та дебалансним віброзбуджувачем. Проаналізовано енергетичні характеристики вібраційного змішувача, побудовано залежності споживання енергії на лопатевому валу та віброзбуджувачі. Знайдено параметри навантаження вібраційного змішувача, за яких загальні витрати енергії мінімальні. З метою більшої економії енергії створено новий вібраційний змішувач із приводом лопатевого валу у вигляді механізму вільного ходу, який використовує енергію вібруючої системи змішувача разом із масою завантаженої суміші. Створено та проаналізовано математичну модель динаміки системи вібропривода змішувача з дебалансним віброзбуджувачем та маятниковим перетворювачем руху. Запропоновано інші нові конструкції вібраційних змішувачів з енергоощадним віброприводом. За результатами теоретичного дослідження динаміки руху маятника із вібруючою точкою підвісу, як завгодно розміщеного у плоскому вібраційному полі, встановлено, що максимальний крутний момент на лопатевому валу досягається за умов розташування точки підвісу та центра мас маятника на лінії, яка перпендикулярна до великої осі еліпса траєкторії руху точки підвісу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.33-5-04
Шифр НБУВ: РА314641 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Вовк О. В. 
Математичне моделювання та чисельний аналіз процесів формування багатокомпонентних сумішей: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.02 / О. В. Вовк ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Удосконалено метод визначення функцій розподілу частинок порошкової суміші за їх розмірами залежно від швидкості осідання для випадку впливу зовнішньої сили. Вперше обгрунтовано застосування результатів про фокусування та стабілізацію марковського процесу у разі локальних збурень його фрагментів до процесу формування багатокомпонентних сумішей. Удосконалено математичну модель процесу подрібнення твердих матеріалів у рідких середовищах, використання якої дозволяє простежити за еволюцією діаметрів твердих частинок у кожній точці об'єму, який займає суміш. Одержано нові результати та розроблено програмний засіб, що дозволяє моделювати процеси формування багатокомпонентних сумішей на виробництві та у фармакологічній промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.33 + Л116.1
Шифр НБУВ: РА381522 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського