Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (50)Книжкові видання та компакт-диски (27)
Пошуковий запит: (<.>U=Л523.02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Алексєєва О.Є. 
Підвищення надійності стикувальних вузлів коксових батарей: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.13 / О.Є. Алексєєва ; Нац. техн. ун-т "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 23 с. — укp.

Розроблено метод оцінювання рівня технічного стану стикувальних вузлів коксових батарей. Досліджено питання щодо прогнозування їх довговічності на стадії проектування. Для оцінювання надійності стикувальних вузлів запропоновано критерії порушення функціонування та герметичності. За методами теорії подібностій аналізу розмірностей комплексні критерії враховують параметри технічного стану вузлів, а також функції, що відображають ступінь впливу експлуатаційних і конструктивних чинників на процес розгерметизації та втрати функціональних властивостей стикувальними елементами. Розроблено математичну модель напружено-деформованого та температурного стану стикувальних вузлів, на базі якої визначено межові значення критеріальних функцій для кожного елементу та з'єднання стикувальних вузлів, за яких є гарантованою безвідмовна робота елементів. Визначено періоди безвідмовної роботи елементів даних вузлів. Розроблено рекомендації щодо проведення ремонтно-відновлювальних робіт, а також технічні рішення стосовно підвищення надійності придверної зони коксових печей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л523.02-51-021.1 +
Шифр НБУВ: РА353927

Рубрики:

      
2.

Парфенюк О. С. 
Розвиток наукових основ надійності машин та агрегатів для переробки твердих вуглецевих матеріалів у камерних печах: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.05.13 / О. С. Парфенюк ; Київ. політехн. ін-т, нац. техн. ун-т України . — К., 2010. — 36 с.: a-рис. — укp.

Висвітлено питання розвитку наукових основ забезпечення надійності роботи машин, агрегатів та обладнання виробничого комплексу з переробки твердих вуглецевих матеріалів у камерних печах на підставі системного підходу. Розроблено узагальнені математичні моделі надійності перспективних виробничих комплексів переробки твердих вуглецевих спікливих матеріалів у камерних печах. Встановлено закономірності зміни параметрів надійності. Розроблено математичні моделі утворення тріщин у кладці коксових печей, напружено-деформованого стану робочої маси, а також алгоритм розрахунку агрегатів безперервної дії для термічної переробки попередньо спресованих вуглецевих матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л523.02-5-021.1
Шифр НБУВ: РА373401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Соловйов М.О. 
Розробка та впровадження методу визначення спікливості та спікливої здатності ущільненого трамбуванням вугілля та шихт для коксування: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.07 / М.О. Соловйов ; Укр. держ. н.-д. вуглехім. ін-т "УХІН". — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Досліджено процес спікання попередньо ущільненого вугілля (УВ) та вугільних шихт (ВШ) для коксування з застосуванням технології трамбування вугільного завантаження. Проведено кількісну оцінку спікливості та спікливої здатності (СЗ) ущільненого вугілля (УВ) (шихт), розроблено новий метод прямого визначення даних характеристик вугілля (шихт). Визначено показники спікливості та СЗ вугілля різного ступеня метаморфізму як сировинної бази технології трамбування, а також критичні рівні показників для досліджених ущільнених шихт, нижче за яких не одержано кокс задовільної якості. Зазначено, що даний метод допомагає достовірно й оперативно прогнозувати якість коксу за показниками спікливості та СЗ ущільнених ВШ, а також робити оцінку та вибір спікливого вугілля різних марок для технології трамбування, що забезпечує одержання коксу з підвищеною механічною міцністю та низькою стиранністю. Проаналізовано вплив різних технологічних чинників на спікливість і СЗ УВ і ВШ. Визначено найбільш прийнятну неспікливу домішку - коксовий пил установки сухого гасіння коксу (УСГК) за допомогою розробленого методу неспікливих матеріалів (коксовий пил УСГК, коксовий дріб'язок, пил установки безпилової видачі коксу), які одержують у процесі промислового виробництва та сухого гасіння коксу з трамбованих ВШ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л523.026.24
Шифр НБУВ: РА372588 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Зублєв Д.Г. 
Удосконалення теплового режиму процесу коксування вугільної шихти: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.07 / Д.Г. Зублєв ; Укр. держ. н.-д. вуглехім. ін-т (УХІН). — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Розв'язано конкретну науково-практичну задачу покращання якості доменного коксу шляхом удосконалення теплового режиму коксування вугільної шихти. Для покращання прогріву довжини коксового пирогу розроблено метод розподілу теплоносія, який базується на усередненій оцінці ваги вугільної шихти на різних ділянках камери коксування. Розроблено імітаційно-комп'ютерну модель теплопереносу в опалювальних каналах коксових печей, що враховує склад теплоносія, конструктивні та технологічні фактори, а також рециркуляцію продуктів горіння. Установлено механізм появи відкладень у газопідводящій арматурі коксових печей з нижнім підводом, суть якого полягає у реалізації фазових переходів, що відбуваються у компонентах опалювального газу у зоні низьких температур. Для стабілізації режиму обігріву відносно часу розроблено нову конструкцію вузла нижнього підведення опалювального газу у вертикалі коксових печей. Впровадження оптимального розподілу коксового газу вздовж обігріваючих простінків батареї N1 КХВ ВАТ "МК "Азовсталь" за розробленим методом дозволило одержати додатковий прибуток 10,44 грн. на тонну сухого доменного коксу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л523.02-1 +
Шифр НБУВ: РА350312

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського