Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (35)Книжкові видання та компакт-диски (28)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Л71-106.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Свечнікова О.С. 
В'язко-пружна анізотропія полімерних високоорієнтованих волокон: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.14 / О.С. Свечнікова ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Досліджується природа в'язко-пружної анізотропії високоорієнтованих полімерних волокон (ВПВ). Розроблено метод визначення поперечних компонент дійсної та уявної частин тензора комплексної податливості ВПВ. Встановлено, що, по-перше, у ВПВ існує досконалий орієнтаційний порядок, який характеризується дисперсією кута нахилу; по-друге, для ВПВ характерна яскраво виражена анізотропія теплових середньо-квадратичних флуктуацій, що виражається в тому, що поперечна компонента тензора теплових середньо-квадратичних флуктуацій на порядок перевищує поздовжню; по-третє, в'язко-пружна анізотропія ВПВ обумовлена анізотропією релаксаторів. Запропонована ймовірна модель сегментальної рухливості ВПВ в області склування, основна особливість якої полягає в тому, що два сегменти (з яких складається релаксатор) внаслідок активаційного стрибка переходять із нахиленого положення в розгорнуте, паралельне осі орієнтації волокна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л71-106.3

Рубрики:

      
2.

Аксіментьєва О.І. 
Фізико-хімічні закономірності одержання та властивості електропровідних полімерів у тонкому шарі: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.04 / О.І. Аксіментьєва ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2000. — 35 с. — укp.

Наведено результати дослідження фізико-хімічних закономірностей електросинтезу, структури, електрохімічних, магнітних, оптичних властивостей та стабільності спряжених полімерів на основі ненасичених сполук та аренів різних типів (поліацетилену, поліфенілацетилену, поліпарафенілену, поліаніліну та його кополіметрів з нафтиламіносульфокислотами, поліамінофенолів, металополімернихкомпозитів). Для мономерів різних класів встановлено механізм електроініціювання та закономірності полімеризації у тонкому шарі, вплив умов електросинтезу, допування та термічної дії на провідність та структуру спряжених полімерів, їх магнітні та оптичні властивості. Запропоновано ефективні методи підвищення термостабільності полімерів шляхом їх електрохімічної модифікації у процесі одержання. Вивченно процеси переносу заряду через тонкі шари поліамінофенолів, поліаніліну, поліацетилену, поліпарафенілену та його піролізованих матриць у органічних та неорганічних середовищах. Запропоновано нові матеріали для хімічних джерел струму та розроблено магній-, цинк-полімерні елементи живлення, які за своїми характеристиками перевищують відомі промислові аналоги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г72-27 + Л71-106.3
Шифр НБУВ: РА309286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського