Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (17)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Л710.512$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Тарнавський А.Б. 
Технологічні основи модифікації термопластів полівінілпіролідоном у в'язкотекучому стані: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.06 / А.Б. Тарнавський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено метод модифікації полівінілпіролідоном (ПВП) поліамідів і полістиролу за допомогою змішування у в'язкотекучому стані та встановлено вплив складу сумішей, умов змішування на реологічні, технологічні й експлуатаційні властивості одержуваних матеріалів. Реологічні властивості сумішей поліамід - ПВП визначаються природою поліаміду та кількісним вмістом ПВП. У сумішах на основі полістиролу ПВП має властивості інертного доданку. В'язкопружні властивості розтопів залежать від вмісту ПВП, швидкості зсуву та температури. Показано залежність реологічних властивостей сумішей від вмісту вологи та умов їх приготування. Досліджено структурні особливості та визначено температури фазових переходів у сумішах з різним вмістом ПВП. Установлено вплив ПВП у сумішах на їх фізико-механічні, сорбційні та теплофізичні показники. На підставі проведених наукових і практичних досліджень установлено вплив вмісту ПВП на морфологію матеріалів залежно від методу змішування з сумішей поліамід - ПВП та полістирол - ПВП. Для підвищення сумісності між компонентами у сумішах полістирол - ПВП синтезовано компатибілізатори кополімерної будови. Розроблено основні технологічні стадії та встановлено оптимальні режими одержання сумішей з ПВП та процесу виготовлення виробів з модифікованих промислових термопластів за методом лиття під тиском і екструзією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.512 + Л710.512 + Л710.512
Шифр НБУВ: РА345430

Рубрики:

      
2.

Синюк О.М. 
Удосконалення прес-форм для лиття деталей взуття: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.10 / О.М. Синюк ; Київ. нац. ун-т технол. та дизайну. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

З метою дослідження впливу конструктивних параметрів прес-форми та технологічних параметрів процесу лиття під тиском на розташування спаїв у готовому виробі розроблено математичну модель динаміки течії в'язкої рідини в оформлювальній порожнині прес-форми. Досліджено вплив орієнтації спаїв відносно напрямку діючого навантаження на експлуатаційні властивості підошов. На основі отриманих результатів встановлено, що зменшення кута між лінією спаю та напрямком руйнівного впливу збільшує довговічність нижньої частини. Запропоновано метод проектування вдосконалених прес-форм для отримання низу взуття, лиття низу як заготовки верхньої частини взуття та розроблено конструкцію прес-форми для лиття підошов. Представлено засіб виготовлення полімерних виробів (блочків для верху взуття), що забезпечує поліпшення фізико-механічних властивостей цих виробів за рахунок зменшення кута між спаєм і напрямком руйнівного впливу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.512-56-02 +
Шифр НБУВ: РА321173

Рубрики:

      
3.

Мох'д А.Ф.Алфаурі 
Удосконалення технології виготовлення порожнистих виробів з полімерних матеріалів методами обробки тиском: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / Мох'д А.Ф.Алфаурі ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 19 с. — укp.

Удосконалено математичну модель процесу комбінованої екструзії, яка дозволяє визначити раціональні конструктивні та технологічні параметри виробництва порожніх полімерних виробів з використанням роторного роздуву. Одержано математичні залежності розрахунку продуктивності роторної машини для виробництва порожніх полімерних виробів з урахуванням продуктивності екструдерів, межової потужності, крутного моменту, напруги зсуву, часу охолодження виробу та мінімальної в'язкості розплаву. Уточнено закономірності впливу технологічних параметрів виробництва на властивості одержуваних порожнистих полімерних виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.512
Шифр НБУВ: РА374112 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського