Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (68)Книжкові видання та компакт-диски (37)
Пошуковий запит: (<.>U=Л927.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Красногрудов 
Процес виробництва варених ковбас з використанням високого тиску: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.12 / Олександр Васильович Красногрудов ; Донецький національний ун-т економіки і торгівлі ім. Михайла Туган- Барановського. — Донецьк, 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л927.1
Шифр НБУВ: РА366333

Рубрики:

      
2.

Король Ц.О. 
Розробка бактеріального препарату для ферментованих м'ясних продуктів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / Ц.О. Король ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Розроблено біотехнологію одержання бактеріального препарату з біологічно активних культур молочнокислих бактерій і мікрококу для ферментованих м'ясних продуктів. Досліджено промислові штами колекції ТІММ з вилученням з вітчизняних комерційних м'ясних продуктів для пошуку та селекції активних культур. Визначено основні властивості культур, перспективних стосовно залучення до складу заквашувальних композицій щодо здатності до функціонування у м'ясній сировині. Для первинного дослідження типу взаємовідносин між мікроорганізмами різних таксономічних груп запропоновано модифікований метод "лунок". На підставі сумісності створено оригінальну заквашувальну композицію з представників родів Lacbactillus та Micrococcus. Опрацьовано режими та параметри технологічного процесу виробництва нового для України бактеріального препарату "Лакмік" для ферментованих м'ясних продуктів. Установлено спосіб і дозу внесення бакпрепарату за умови виробництва ковбас. За лабораторних і промислових умов доведено ефективність застосування препарату "Лакмік" для вироблення ферментативних ковбас високої якості за прискореного визрівання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л870.4 + Л927.1/9-3 +
Шифр НБУВ: РА349073

Рубрики:

      
3.

Фабіянська І.В. 
Розробка технології препаратів лактобацил і їх використання для виготовлення сирокопчених ковбас: автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / І.В. Фабіянська ; Одес. нац. акад. харч. технологій. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено технології бактеріальних препаратів на основі біологічно активних культур лактобацил. Науково обгрунтовано можливість їх застосування у технології сирокопчених ковбас. Проведено відбір серед регіональних штамів лактобацил, виділених у здорових дітей, за критеріями біотехнологічної придатності для застосування у виробництві ферментованих ковбас. Досліджено пробіотичні властивості для 8-ми відібраних штамів. Вперше створено пробіотичні бактеріальні препарати для м'ясної промисловості, які відрізняються здатністю зберігати стабільні властивості та функціональну активність протягом тривалого часу. Визначено умови технологічного процесу. Розроблено технологічний регламент виробництва сухих бактеріальних препаратів на основі пробіотичних штамів лактобацил для сирокопчених ковбас. За лабораторних і промислових умов доведено функціональну активність створених препаратів та ефективність їх застосування у виробництві сирокопчених ковбас гарантовано високої якості та скороченого терміну дозрівання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л927.1/9-3 +
Шифр НБУВ: РА357516

Рубрики:

      
4.

Пересічна С.М. 
Товарознавча оцінка кров'яних ковбас та м'ясних кулінарних виробів з використанням чорного харчового альбуміну: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.15 / С.М. Пересічна ; Київ. держ. торг.-екон. ун-т. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Науково обгрунтовано доцільність використання чорного харчового альбуміну в рецептурах кров'яних ковбас та м'ясних котлет з метою підвищення їх харчової, біологічної цінності та антианемічних властивостей. Проаналізовано важливу проблему створення нових виробів із підвищеними харчовою, біологічною цінністю та вмістом заліза, призначених для повсякденного та спеціального харчування згідно з основними принципами нутриціології, завдяки розробленню рецептур, які забезпечують ефективне використання традиційної та нетрадиційної сировини. Вивчено, удосканалено та систематизовано наукові дані про вплив розроблених харчових композицій на організм людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л924.3-3 + Л927.14-3
Шифр НБУВ: РА310670 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Мартинюк І.О. 
Удосконалення технології варених ковбасних виробів з використанням амаранту: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.04 / І.О. Мартинюк ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Розроблено та науково обгрунтовано технологію виготовлення комбінованих варених ковбасних виробів з використанням амаранту білонасінного, одержанного з регіональний ресурсів нетрадаційної білкової сировини рослинного походження. Розглянуто амарантове борошно та шрот як можливу сировину для виробництва даних ковбас. Вивчено їх вплив на органолептичні, фізико-хімічні, мікробіологічні та технологічні властивості модельних ковбасних фаршів і готових ковбасих виробів у порівнянні з іншими видами рослинної сировини. Установлено оптимальні параметри технологічного процесу. Розроблено спосіб введення білкових замінників м'ясної сировини як білково-жирових емульсій, проведено комплексні дослідження їх якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л927.11-3 +
Шифр НБУВ: РА349492

      
6.

Холодова О. Ю. 
Формування споживних властивостей варених ковбасних виробів з використанням зернобобової сировини: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.15 / О. Ю. Холодова ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено особливості зміни органолептичних властивостей, хімічного, мінерального, вітамінного складу та біологічну цінність білкового та жирнокислотного складу варених ковбасних виробів у залежності від рецептурного складу, які у сукупності формують харчову цінність продукту. Обгрунтовано доцільність внесення пасти з нуту замість частки шпику під час виробництва варених ковбасних виробів, яка за рахунок оптимального співвідношення основних харчових елементів сприяє підвищенню харчової цінності та споживних властивостей готового продукту. Доведено підвищення комплексної оцінки якості ковбаси "Донецької" на 10,68 % у порівнянні з контрольним зразком ковбаси "Лікарська".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л927.1-3
Шифр НБУВ: РА378899 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського