Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (4)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=М321.8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Нестеренко Л.В. 
Розробка технології одержання однорідного льняного волокна: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.03 / Л.В. Нестеренко ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено результати теоретичних і експериментальних досліджень технології одержання однорідного льняного волокна на бавовняному комбінаті. На підставі аналізу одержаних фізико-механічних якісних показників льняного волокна на всіх переходах технологічного процесу та методів математичної статистики і теорії ймовірності досліджено особливості переробки волокна різних льонозаводів сумісно на бавовнопрядильних фабриках, одержуючи волокно з однорідними фізико-механічними властивостями. Описано математичні моделі залежностей довжини, засміченості, лінійної щільності однорідного волокна від числа обертів головного барабана та величини розведення між сміттєвідбійним ножем машини ЧМД-4У за алгоритмом ротатабельного планування другого порядку. Визначено економічний ефект від впровадження технології одержання однорідного льоноволокна для виготовлення змішаної пряжі, який становить 505,99 грн. на тонну волокна, що допомагає розширити асортимент текстильної продукції. Доведено економічну доцільність даної технології, яка обумовлена низькою вартістю короткого льняного волокна у порівнянні з ціною на бавовну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М315 + М321.8 +
Шифр НБУВ: РА342488

Рубрики:

      
2.

Домбровська О.П. 
Удосконалення первинної обробки низькосортної лляної сировини для одержання котоніну: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.03 / О.П. Домбровська ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2005. — 20 с. — укp.

Проведено теоретичні та експериментальні дослідження первинної обробки низькосортної лляної сировини з метою підготовки її до механічного котонування та одержання котоніну. Встановлено, що для збільшення виходу котонізованих волокон завдовжки до 40 мм з фізико-механічними показниками, наближеними до характеристик бавовняного волокна, необхідно здійснювати процес штапелювання на відрізки заданої довжини на стадії первинної обробки низькосортної лляної сировини. В результати дослідження процесу чесання лляного волокна, одержаного з різаного на задану довжину сирцю, виявлено, що вплив процесу чесання на вкорочення штапельованого волокна є незначними, а оптимальна кількість обробок на чесальній машині не повинна перевищувати двох. Встановлено, що передбачуваний економічний ефект від впровадження удосконаленого технологічного процесу, що забезпечує збільшення виходу котонізованих волокон прядильної групи завдовжки до 36 - 40 мм, становитиме 919,54 грн. у розрахунку на виготовлення 1 т котоніну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.8 + М325 +
Шифр НБУВ: РА342320

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського