Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=М387.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Скляр Н.М. 
Розробка структури та технології в'язання еластичного основов'язаного трикотажу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / Н.М. Скляр ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено структуру та технології в'язання подвійного осовов'язаного еластичного трикотажу реабілітаційного призначення. Наведено формули для розрахунку основних параметрів структури нового виду еластичного трикотажу. Встановлено математичні залежності показників фізико-механічних властивостей даного трикотажу від основних параметрів трикотажу. Встановлено технологічні параметри в'язання для одержання подвійного еластичного трикотажу з заданими параметрами та властивостями на базі вирішення багатокритеріальних задач з широким використанням ЕОМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М387.2 +
Шифр НБУВ: РА344315

Рубрики:

      
2.

Боброва С.Ю. 
Розробка технології в'язання еластичних виробів заданої форми: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / С.Ю. Боброва ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

На підставі результатів аналізу асортименту еластичних виробів заданої форми розроблено класифікацію виробів даної групи за функціональним призначенням і конструкцією окремих ділянок. Наведено математичну модель заданої конфігурації даних виробів, що дозволяє проектувати лінійні розміри та тиск на окремих ділянках, а також забезпечити постійний тиск на поверхні колінної чашечки або ліктьового суглоба. Запропоновано методику, що дозволяє проектувати параметри структури еластичних медичних виробів, зважаючи на тиск, величина якого обгрунтована та відповідає медико-технічним вимогам. Встановлено багатофакторні лінійні залежності між величинами технологічних параметрів роботи обладнання - лінійних густин армованої утокової еластомірної та армованої еластомірної нитки, що пров'язуються у петлі, текстурованої капронової нитки еластик, швидкістю їх подачі у зону в'язання, глибини кулірування ниток у одно- та двопетлетвірних системах і параметрами еластичних медичних виробів заданої форми. Розроблено алгоритм, на основі якого складено програму автоматизованого проектування, оптимізації технологічних параметрів роботи в'язального обладнання та основних показників якості еластичних в'язаних виробів медичного призначення для виготовлення виробів із заздалегідь заданими властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М387.202 +
Шифр НБУВ: РА323430

Рубрики:

      
3.

Мельник Л.М. 
Розробка технології виготовлення в'язаних еластичних виробів кулірних переплетень: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.19 / Л.М. Мельник ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Створено структуру подвійного кулірного еластичного трикотажу, розроблено технології його в'язання. Встановлено математичні залежності для проектування основних параметрів петельної структури еластичного трикотажу необхідних властивостей. На підставі теоретичного аналізу структури трикотажу переплетення ластик 1 + 1 з еластомерною ниткою, закріпленою у вигляді утоку, виявлено, що надійність закріплення еластомерної нитки підвищується за умови одержання максимально-щільного трикотажу. Встановлено математичні залежності для визначення умови одержання даного трикотажу та проектування параметрів його структури. Виявлено, що під час пров'язування еластомерної нитки в петлі згідно рапорту за умови окремої подачі її та нееластомерних ниток відбувається відновлення попередніх розмірів еластомерної нитки до вигляду утокових протяжок і додаткового закріплення в структурі трикотажу. Визначено умови даного процесу. Доведено, що виготовлення еластичного кулірного трикотажу за одночасної подачі еластомерної та нееластомерної ниток можливе у разі їх сумісного пров'язування у петлі. Встановлено математичні залежності параметрів структури та показників фізико-механічинх властивостей еластичного трикотажу від основних технологічних режимів процесу в'язання. Розроблено програму, що дозволяє в автоматичному режимі спроектувати трикотаж з необхідними параметрами та властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М380.231 + М387.2 +
Шифр НБУВ: РА357049

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського