Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (21)Книжкові видання та компакт-диски (31)
Пошуковий запит: (<.>U=М550.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Якимчук Д. М. 
Вдосконалення пресів для вирубування деталей виробів легкої промисловості: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.10 / Д. М. Якимчук ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше встановлено тенденції розвитку вирубувальних пресів в легкій промисловості та перевірено ефективність їх використання. Розроблено математичну модель технологічного процесу вирубування на електрогідравлічному пресовому обладнанні консольного типу. Вперше визначено залежності зміни спожитої енергії та тиску масла в системі від часу роботи пресового обладнання для кожної з ділянок вирубування. Одержано аналітичні залежності зміни спожитої потужності від периметрів різака для різних видів матеріалу та моментів інерцій маховика.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М402.23-51-02 + М550.1-5-02
Шифр НБУВ: РА383572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Поліщук О.С. 
Підвищення ефективності застосування пресового обладнання в легкій промисловості: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.10 / О.С. Поліщук ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності застосування пресового обладнання в легкій промисловості. Досліджено процес вирубування деталей взуття за умов великої швидкості переміщення робочого органу (1 - 4 м/с) та його вплив на технологічне зусилля та чистоту торцевої поверхні. Використано електромагнітний привід у пресовому обладнанні в процесі виконання технологічних операцій вирубування та перфорації деталей взуття. Висвітлено теоретичні засади та розроблено інженерний метод проектування пресового обладнання, яке забезпечує зменшення енерговитрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.1-5-02
Шифр НБУВ: РА315532 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Платонова О.О. 
Проектування комбінованих схем розкрою рулонних матеріалів на деталі взуття: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.19.06 / О.О. Платонова ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2003. — 24 с. — укp.

Досліджено технологічні основи рішення задач комп'ютерного проектування комбінованих схем розкрою рулонних матеріалів. Розроблено математичну модель та виділено її структурні компоненти задачі проектування комбінованих схем розкрою рулонних матеріалів на деталі взуття з урахуванням комплектності деталей та розмірного асортименту. Створено алгоритми вирішення задач проектування комбінованих схем розкрою рулонних матеріалів на деталі взуття. Запропоновано систему класифікації всіх задач раціонального розміщення деталей взуття в схемах розкрою взуттєвих матеріалів. На основі математичної моделі з чітко виділеними структурними компонентами та запропонованих алгоритмів розроблено цільове програмне забезпечення, що дозволить проектувати комбіновані схеми розкрою в автоматизованому режимі. Досліджено найбільш вагомі технологічні фактори, що впливають на використання рулонних матеріалів. Зроблено висновок, що використання програмного забезпечення дозволить підвищити продуктивність праці інженера-технолога взуттєвого виробництва та рівень використання матеріалу, знизити витрати на проектування, удосконалити процес нормування та досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.11с 116 + М550.11с 116
Шифр НБУВ: РА327972

      
4.

Чупринка В.І. 
Розвиток наукових основ автоматизованого проектування схем розкрою деталей взуття та шкіргалантереї: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.18.18 / В.І. Чупринка ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 44 с. — укp.

Запропоновано сучасну концепцію автоматизованого проектування розкрійних схем на деталі взуття та виробів шкіргалантереї, яка базується на сучасних досягненнях у комп'ютерних технологіях проектування та на наукових основах автоматизованого проектування розкрійних схем. Наведено математичні моделі, реалізовані в автоматизовану систему проектування схем розкрою матеріалів на деталі взуття та шкіргалантерейних виробів. Розглянуто систему, яка дозволяє комплексно розв'язати задачу автоматизованого проектування розкрійних схем від підготовки інформації про зовнішні контури деталей до розрахунку раціонального шляху руху ріжучого інструмента в процесі розкрою за спроектованою схемою. Автоматизовано проектування раціональних схем розкрою рулонних матеріалів на деталі виробів шкіргалантареї з урахуванням комплектного виходу в деталях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.1 + М564 +
Шифр НБУВ: РА369162

Рубрики:

      
5.

Прибега Д.В. 
Удосконалення технології розкроювання та перфорування деталей верху взуття: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.06 / Д.В. Прибега ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 22 с. — укp.

Досліджено процес вирубування та перфорування верху взуття з натуральних шкір. Розроблено науково обгрунтований метод розрахунку технологічного зусилля за умов розкроювання на існуючих конструкціях електрогідравлічного пресового обладнання та на магнітно-імпульсному обладнанні, що забезпечить підвищення якості продукції, змешення енерговитрат обладнання та підвищення продуктивності праці. На підставі результатів спостережень за умов виробництва, аналітичних і експериментальних досліджень розроблено інженерний метод розрахунку технологічного зусилля операцій вирубування та перфорування. Визначено оптимальні режими процесу розкроювання на існуючих конструкціях електрогідравлічного пресового обладнання та на запропонованому магнітно-імпульсному пресовому обладнанні. Розроблено методику проектування високоефективного магнітно-імпульсного пресового обладнання для виконання технологічних операцій легкої промисловості, що забезпечує необхідне вирубування, сприяє підвищенню продуктивності праці та зменшенню енергетичних витрат обладнання. Розроблено рекомендації щодо оптимального співвідношення елементів системи "різак - матеріал - плита".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.12 +
Шифр НБУВ: РА345998

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського