Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (8)Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=М564$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Колиско О.З. 
Оптимізація схем розкрою матеріалів на деталі шкіргалантерейних виробів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.18 / О.З. Колиско ; Київ. нац. ун-т технол. та дизайну. — К., 2009. — 22 с. — укp.

Висвітлено питання оптимізації автоматизованої побудови розкрійних схем деталей шкіргалантерейних виробів на рулонних матеріалах з урахуванням комплектності деталей. Встановлено, що основним напрямком вдосконалення схем розкрою є одержання за допомогою обчислювальної техніки множини технологічних рішень і вибір з них оптимального. Виявлено застосування перебірних методів і евристик, які накладають обмеження на кількість розглянутих варіантів. Розроблено модифікації генетичного алгоритму, які комбінують перебірний і градієнтний методи, що дозволило зняти обмеження на кількість різновидів деталей у секції, розширити коло пошуку раціональних розкрійних схем. Зазначено, що обрані структури подання інформації передбачають автоматизацію введення інформації про контури, автоматичні обрахунки лінійних ефектів від щільного суміщення деталей у схемах та інших параметрів щільних укладок, автоматичне дотримання накладених обмежень, можливість візуалізації розкрійних схем або передачі їх для автоматизованого розкрою. Структурована математична модель дозволила створити цільове програмне забезпечення для автоматизованої побудови раціональних розкрійних схем, їх перегляду й інтерактивного коригування. Зазначено, що використання програмного забезпечення дозволяє підвищити продуктивність праці інженера-технолога та рівень використання матеріалу, скоротити час на освоєння нових виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М564 +
Шифр НБУВ: РА367955

Рубрики:

      
2.

Вуштей О.А. 
Програмована технічна підготовка виробництва рукавичок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.06 / О.А. Вуштей ; Київс. держ. ун-т технологій та дизайну. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Висвітлено питання автоматизації проектування технічної підготовки виробництва рукавичкових виробів. Проаналізовано дослідження з програмованого проектування виробів у легкій промисловості, що дозволило виявити загальні принципи побудови САПР, послідовність та шляхи вирішення кола завдань, що тільки частково враховано та використано у рукавичковому виробництві. Доведено, що питання системного дослідження та розробки методу автоматизованого проектування технічної підготовки не цілком вирішено. З метою правильного обліку фізико-механічних властивостей шкір проведено експерименти щодо технологічних процесів зволоження та перетягування. Розраховано коефіцієнти нерівномірності К та визначено коригувальні коефіцієнти тягучості рукавичкових шкір. Коригувальні коефіцієнти введено в програму проектування рукавичок, що дає можливість на етапі конструювання враховувати властивості конкретних партій шкір. На основі переходу на нові автоматизовані методи проектування рукавичок встановлено імплікаторний зв'язок між конструктивними та технологічними контурами деталей рукавичок. Розроблено математичну модель та алгоритми процесу проектування виробів. Складено програму для побудови деталей рукавички на ЕОМ. Проаналізовано систему технічної підготовки виробництва, в яку входить, крім конструкторської, підсистема технологічної підготовки. Досліджено та виділено ознаки конструкції виробу. Створено математичну модель процесу виробництва та укрупнений алгоритм вибору раціонального технологічного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М564.7-6
Шифр НБУВ: РА311423 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Чупринка В.І. 
Розвиток наукових основ автоматизованого проектування схем розкрою деталей взуття та шкіргалантереї: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.18.18 / В.І. Чупринка ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 44 с. — укp.

Запропоновано сучасну концепцію автоматизованого проектування розкрійних схем на деталі взуття та виробів шкіргалантереї, яка базується на сучасних досягненнях у комп'ютерних технологіях проектування та на наукових основах автоматизованого проектування розкрійних схем. Наведено математичні моделі, реалізовані в автоматизовану систему проектування схем розкрою матеріалів на деталі взуття та шкіргалантерейних виробів. Розглянуто систему, яка дозволяє комплексно розв'язати задачу автоматизованого проектування розкрійних схем від підготовки інформації про зовнішні контури деталей до розрахунку раціонального шляху руху ріжучого інструмента в процесі розкрою за спроектованою схемою. Автоматизовано проектування раціональних схем розкрою рулонних матеріалів на деталі виробів шкіргалантареї з урахуванням комплектного виходу в деталях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.1 + М564 +
Шифр НБУВ: РА369162

Рубрики:

      
4.

Гаркавенко С.С. 
Розвиток наукових основ проектно-технологічних робіт на стадії створення конкурентоспроможної продукції взуттєвої та шкіргалантерейної галузі: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.18.18 / С.С. Гаркавенко ; Київ. Нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 36 с. — укp.

Вперше запропоновано концепцію формування стратегічних напрямів підвищення конкурентоспроможності на етапі технологічної підготовки виробництва виробів зі шкіри. Удосконалено методологію інформаційного забезпечення процесу технологічної підготовки виробництва, запропоновано концептуальну модель формування інформаційної бази даних передпроектних досліджень, визначено напрями поглиблення сегментування ринку за умов перенасиченості ринку. Вперше запропоновано концептуальну модель формування структури асортименту взуття за умов невизначеності та математичну модель визначення асортименту за видами взуття на базі ANOVA та ANCOVA-моделей. Узагальнено напрями інновацій конструкцій і технологій виготовлення виробів зі шкіри, удосконалено методологію визначення рівня диференції базових моделей взуття. Запропоновано концептуальну модель вибору технології виготовлення взуття в системі розробки конкурентоспроможної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М55-64 + М564-64 +
Шифр НБУВ: РА363743

Рубрики:

      
5.

Омельченко П.В. 
Розробка систем автоматизованого проектування конструкцій і технології дрібних шкіргалантерейних виробів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.06 / П.В. Омельченко ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2005. — 22 с.: рис. — укp.

З використанням математичних методів у шкіргалантерейній галузі розроблено математичну модель процесу проектування технологічних контурів деталей та інтерактивного проектування раціональних схем розміщення шаблонів деталей на рулонних і натуральних матеріалах складної конфігурації, а також структурно-інформаційну та функціональну моделі процесів проектування. Запропоновано класифікатор даної групи виробів. Створено алгоритми автоматизованого одержання контурів деталей, апроксимації контурів за допомогою параметричних В-сплайнів, корегування контурів, скруглення кутів, згладжування контурів, визначення їх параметрів, площ, додавання технологічних припусків, виводу креслень деталей на друк.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М564.6 + М564.6
Шифр НБУВ: РА337856

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського