Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (141)Книжкові видання та компакт-диски (75)
Пошуковий запит: (<.>U=М832$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Кукура Ю.А. 
Вдосконалення формних процесів трафаретного та офсетного друку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Ю.А. Кукура ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2006. — 20 с.: рис. — укp.

Створено композиції на основі модифікованого полівінілового спирту (гідроксильні групи якого заміщені на фрагменти метоксиметакриламіду) і <$Ebeta>-дикетонатів металів і похідних фенілгліоксалю. За результатами досліджень установлено взаємозв'язок між фізико-хімічними властивостями (фотополімеризаційною здатністю, гомогенністю) з технологічними показниками копіювальних шарів на їх основі. Установлено закономірності зміни репродукційно-графічних показників і світлочутливості форм трафаретного й офсетного друку за зміни природи та концентрації фотоініціаторів, часу експонування та умов виготовлення форм. З'ясовано закономірності зміни зносостійкості залежно від складу фотополімеризаційно-здатних композицій, природи та концентрації фотоініціатора. Визначено оптимальні якісні й експлуатаційні характеристики умови виготовлення форм і рекомендовано склад композицій. Впровадження розроблених матеріалів дозволяє удосконалити технологічний процес виготовлення форм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.01 + М867.01 +
Шифр НБУВ: РА344114

Рубрики:

      
2.

Зоренко О.В. 
Закономірності перенесення поверхневим шаром гумовотканинного полотнища офсетного плоского друку фарби та зволожувального розчину: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.05.01 / О.В. Зоренко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2003. — 19 с. — укp.

Визначено та науково обгрунтовано закономірності перенесення друкарської фарби і зволожувального розчину поверхневими шарами декеля офсетного плоского друку та механізм спрацювання офсетних гумовотканинних полотнищ (ОГТП). Вперше встановлено вплив зміни структури і складу поверхні ОГТП на емульгування фарби. Розроблено фізичну модель перенесення фарби, зволожувального розчину та водно-фарбової емульсії в друкарських контактах "друкарська форма - поверхня ОГТП" та "ОГТП - відбиток". Здійснено теоретичний аналіз матеріального балансу перенесення фарби і зволожувального розчину в друкарському контакті офсетного плоского друку зі зволоженням друкарських форм з урахуванням спрацювання ОГТП, зважаючи на гідродинаміку дисперсних систем "рідина - тверде тіло". Встановлено механізм спрацювання поверхневих шарів полотнищ, аналітичні вирази матеріального балансу фарбоперенесення. Розроблено технологічну інструкцію експлуатації полотнищ, вихідні вимоги на засоби термічної обробки та оперативну методику контролю їх якості, подано практичні рекомендації щодо зменшення впливу агресивного середовища в період експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.02-1 +
Шифр НБУВ: РА327957

Рубрики:

      
3.

Мельников О.В. 
Удосконалення процесу зволоження в плоскому офсетному друці: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / О.В. Мельников ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2004. — 19 с. — укp.

Встановлено вплив технологічних властивостей зволожувальних розчинів, що застосовуються в друкарському процесі, на контактуючі поверхні і умови їх використання в офсетних друкарських машинах. Визначено друкарсько-технічні показники зволожувальних розчинів, на основі яких розроблено технічні вимоги до них. За допомогою комп'ютерного програмного забезпечення проведено моделювання та оптимізацію складу розробленого зволожувального розчину з досягненням значно меншого, ніж в аналогах, вмісту ізопропилового спирту. Встановлено закономірності технологічних умов використання розробленого зволожувального розчину, досліджено його друкарсько-технічні властивості, проведено порівняльний аналіз з відомими аналогами. Виявлено та визначено закономірності дії розроблених вловлювачів із значно кращими, ніж в аналогів, технічними характеристиками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832 н6 +
Шифр НБУВ: РА328274

Рубрики:

      
4.

Циманек 
Удосконалення технології офсетного аркушевого друку шляхом інтенсифікації закріплення фарби на відбитках: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Януш Циманек ; Українська академія друкарства. — Л., 2004. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.02-11
Шифр НБУВ: РА330101

Рубрики:

      
5.

Репета В.Б. 
Удосконалення технології УФ-лакування відбитків офсетного друку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / В.Б. Репета ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Виявлено екстремальний характер залежності липкості від часу фотоініційованої радіальної полімеризації за аеробних умов тонких шарів ультрафіолетових (УФ) лаків, що пояснюється одночасним перебігом процесів інгібування молекулярним киснем переважно верхніх шарів і фронтальної пошарової полімеризації у напрямку до верхніх шарів. Уперше як фотоініціатор запропоновано 2,2-диїзопропокси-1-фенілетанон-1, що забезпечує високу швидкість УФ-радикальної полімеризації лаків на основні епоксіакрилатних олігомерів і відсутність їх пожовтіння під час зберігання. Виявлено зменшення у 2 рази індукційного періоду УФ-полімеризації досліджених лаків за присутності аргону у порівнянні з азотом, що пояснюєтья його більшою питомою масою та кращою розчинністю. Проведено класифікацію технологічних процесів формування лакових покриттів на друкарських відбитках залежно від хімічного складу лаків. Установлено, що обробка коронним розрядом офсетних вібитків значно збільшує адгезію до них УФ-лаків, що пояснюється зростанням полярної складової поверхневого натягу задрукованої поверхні внаслідок її окиснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832 +
Шифр НБУВ: РА348897

Рубрики:

      
6.

Чепурна К.О. 
Удосконалення технологічного процесу експлуатації фарбових валиків малоформатних офсетних друкарських машин: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / К.О. Чепурна ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено друкарсько-технічні властивості фарбових валиків з метою встановлення закономірностей впливу параметрів експлуатації на живлення фарби фарбовими валиками для стабілізації друкарського процесу плоского офсетного друку та прогнозування ресурсу працездатності фарбових валиків. Розроблено раціональні рекомендації щодо експлуатації даних валиків. Визначено технологічні параметри їх експлуатації та досліджено вплив цих параметрів на перенесення фарби у фарбовому апараті та якість відбитків впродовж друкування. Встановлено значущість різних змивних засобів щодо типів фарбових валиків і розроблено рекомендації стосовно їх оптимального вибору. Розроблено й апробовано оперативну методику визначення твердості даних валиків на тест-форму для визначення показника рівномірного живлення фарбою. Створено нові змивні засоби та композицію для обробки поверхні, які забезпечують збільшення ресурсу експлуатації даних валиків на 25 %. Розроблено технологічну інструкцію їх експлуатації, практичні рекомендації щодо використання сучасних змивних засобів. Розраховано регресійну модель живлення фарбою технологічного процесу плоского офсетного друку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.02-5-08 +
Шифр НБУВ: РА365062

Рубрики:
  

      
7.

Рудник Л.В. 
Удосконалення формних процесів тамподруку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Л.В. Рудник ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2004. — 17 с. — укp.

Установлено закономірності впливу часу експонування, проявлення та травлення, лініатури растра на графічні спотворення в ланцюгу "фотоформа - друкарська форма" та глибину друкуючих елементів, які знаходяться у взаємозв'язку з фотохімічними та фізико-хімічними явищами формування елементів форм, для розробки машинних технологічних процесів. Змодельовано процеси виготовлення металевих і фотополімерних друкарських форм на базі принципів математичного планування експериментів з одержанням регресійних рівнянь, які з використанням методів крутого сходження застосовано для оптимізації технологічних режимів. Удосконалено наявні технології та розроблено науково-обгрунтовані технічні характеристики машинного технологічного режиму виготовлення друкарських форм тамподруку для створення нового формного устаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.401 +
Шифр НБУВ: РА332837

Рубрики:

      
8.

Белгайед 
Шляхи зменшення впливу зволожувальних та змивних розчинів на друкарсько- технічні властивості офсетних гумовотканинних полотен: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Зубейр Бен Белхассен Белгайед ; Українська академія друкарства. — Л., 2002. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М832-1
Шифр НБУВ: РА327340

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського