Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=Н112.68$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Будівництво   
1.

Трач О.М. 
Обгрунтування застосування узагальнених функцій до задач згину плитно-ребристих конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.17 / О.М. Трач ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Проведено огляд і порівняльний аналіз існуючих методів розрахунків плитно-ребристих конструкцій. Розроблено математичні моделі згину та власних коливань пластин з широкими ребрами на пружній основні з використанням сингулярних узагальнених функцій. Складено математичну модель згину сталезалізобетонної прогонної будови мосту та одержано для неї рішення. З використанням запропонованої методики визначено згинні характеристики сталезалізобетонних прогонових будов мостів і результати порівнено з результатами натурних досліджень. Розраховано показники плитно-ребристого фундаменту, а також прогини, згинальні та крутні моменти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н112.68 + Н582.23-028.01 + О112.253-044-02 +
Шифр НБУВ: РА323112

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Мурашко О.В. 
Розрахунок багатоповерхових безригельних будівель на сейсмічні впливи: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.В. Мурашко ; Одес. держ. акад. буд-ва і архіт. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено методику оперативного визначення періоду першої форми власних коливань і амплітуди переміщень просторових розрахункових схем будівель з безригельним каркасом. Досліджено вплив конфігурації будівель, мас, відповідних вертикальному навантаженню, конструктивних чинників і технологічної пошкодженості на динамічні характеристики будівель. Розроблено еспериментально-статистичні моделі, що дозволяють визначити період першої форми власних коливань і амплітуду переміщень залежно від найбільш впливових факторів. Наведено результати порівняння запропонованої методики з іншими методиками, а також методом скінченних елементів, реалізованим у різних програмних комплексах, на реальних об'єктах експериментального будівництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н5-028.68 + Н112.68 +
Шифр НБУВ: РА359780

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського