Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (15)Книжкові видання та компакт-диски (23)
Пошуковий запит: (<.>U=Н300.85$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Рибалко Р.І. 
Двостадійний повітряний сепаратор для сухого подрібнення у замкнутому циклі: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.02 / Р.І. Рибалко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання створення устаткування класифікації для сухого подрібнення у замкнутому циклі. Як головну характеристику процесу аеродинамічної класифікації запропоновано використовувати розмір рівноважної частинки, що знаходиться у відносній рівновазі у робочому просторі класифікатора. Виявлено, що стійку рівновагу можна спостерігати тільки у випадку, коли складові пульсацій газу для даного розміру частинок практично не впливають на її рух. Розроблено теоретичні передумови для створення ефективного устаткування повітряної сепарації, а саме: проведення досліджень динаміки енергетичного спектра турбулентних структур двофазного середовища у машинах для повітряної сепарації; ліквідація великомасштабних турбулентних структур; використання нового підходу до попередньої класифікації за принципами удару, що дозволяє зруйнувати конгломерати частинок, які виникають за рахунок енергії сил поверхневого натягу. Запропоновано конструкцію сепаратора. Знайдено області значень параметрів, що забезпечують високу ефективність процесу класифікації матеріалів. Розроблено алгоритм і методику розрахунку елементів устаткування для класифікації подрібнюваного матеріалу. З використанням результатів дослідження розроблено технічну документацію та виготовлено устаткування, яке застосовується на підприємствах: ВАТ "Красногорівський вогнетривкий комбінат", ВАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат", ЗАТ "Пересувна механізована колона N 116" - ВАТ "Деконський комбінат стінових матеріалів".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н300.85 +
Шифр НБУВ: РА357395

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Науменко Ю.В. 
Наукові основи удосконалення робочих процесів барабанних млинів: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.02 / Ю.В. Науменко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2009. — 35 с. — укp.

Досліджено режими роботи барабанних млинів на підставі аналізу параметрів руху внутрішньокамерного завантаження. Описано механізм взаємодії робочих органів барабанних млинів з частинками подрібнювального матеріалу. Розролено моделі трифазного режиму руху зернистого завантаження млинів на основі розрахунку напружено-деформованого стану з урахуванням реологічних характеристик середовища. Зареєстровано динамічні ефекти та встановлено закономірності поведінки завантаження у трьох зонах поперечного перерізу камери від чинників робочого процесу. Виявлено резерви підвищення ефективності роботи млинів за рахунок організації раціональних режимів руху завантаження за умови реалізації принципу енергетичної селективності подрібнення. Створено нові робочі процеси та конструкції барабанних млинів з застосуванням багатостадійності подрібнення та варіації швидкості обертання, як зумовлюючої дії на режим роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н300.85-5 +
Шифр НБУВ: РА369274

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Чудний О.Ю. 
Трубний млин замкненого циклу з підвищеною швидкістю руху матеріалу, що подрібнюється: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.02 / О.Ю. Чудний ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2008. — 22 с. — укp.

Досліджено питання збільшення продуктивності роботи трубного млина за рахунок підвищення швидкості руху матеріалу шляхом подачі крупки у першу камеру млина, а також підвищення якості цементу завдяки подачі поверхнево-активних речовин у сепаратор. Науково обгрунтовано вірогідність місця повернення крупки у першу камеру млина, де знаходиться найбільша кількість матеріалу того ж розміру, що і крупка, показано можливість такої подачі. Визначено продуктивність трубних млинів замкненого циклу з підвищеною швидкістю руху матеріалу. Одержано математичну модель руху двофазного турбулентного потоку в середовищі зі змінними характеристиками. Проведено експериментальні досліди та підтверджено відповідність їх результатів даним, одержаним завдяки теоретичним дослідженням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н300.85 +
Шифр НБУВ: РА357396

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Федоркін С.І. 
Фізико-технологічні основи механоактивації вторинної сировини у виробництві будівельних матеріалів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.05 / С.І. Федоркін ; Донбас. держ. акад. буд-ва та архіт. — Макіївка, 1999. — 35 с. — укp.

Дисертація присвячена вирішенню актуальної науково-технічної проблеми залучення вторинної сировини у виробництво будівельних матеріалів. В роботі було досліджено механізм динамічного руйнування матеріалів та умови його реалізації при механоактивації твердих побіжних продуктів виробництва. Встановлено технологічні принципи механоактивації вторинної сировини високошвидкісним подрібненням і показано її вплив на структуру та властивості побіжних продуктів і будівельних матеріалів з їх використанням. Розроблено та апробовано у технологіях нові конструкції млинів-активаторів. Створені фізико-технологічні основи механоактивації твердих побіжних продуктів високошвидкісним подрібненням при їх переробленні у будівельні матеріали. Основні результати роботи знайшли промислове використання у виробництві стінових, в'яжучих і теплоізоляційних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н300.85

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського