Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Н431.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Будівництво   
1.

Сіромолот Г.В. 
Напружено-деформований стан несучих стін житлових будинків при реконструкції з улаштуванням нових прорізів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Г.В. Сіромолот ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню напружено-деформованого стану (НДС) несучих стін при реконструкції з улаштуванням нових прорізів, а також дослідженню впливу різних параметрів розрахункових схем на зміну характеристик НДС. Запропоновано методику визначення, а також результати досліджень зміни НДС несучих стін, викликаної улаштуванням прорізів. Представлено результати теоретичної та експериментальної перевірки адекватності розробленої методики. Наведено результати досліджень впливу урахування у розрахункових схемах внутрішніх поздовжніх несучих стін: поперечних стін, перекриттів, перемичок над прорізами, розміру частини стіни, що складає розрахункову схему, а також впливу вітрового навантаження та розміру використованих кінцевих елементів на зміну значень напруження у внутрішній поздовжній несучій стіні. Розроблені рекомендації щодо складання розрахункових схем внутрішніх поздовжніх несучих стін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н431.23-01

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Шапоренко Ю.І. 
Несучі стіни будинків з дрібноштучних бетонних каменів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ю.І. Шапоренко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Розроблено єдину уніфіковану номенклатуру дрібноштучних каменів для стінових зовнішніх та внутрішніх конструкцій. Проведено експериментальне дослідження окремих каменів та натурних фрагментів стін з оцінкою їх фізико-механічних характеристик, напружено-деформованого стану та руйнуючих навантажень, а також багатопорожнинних і багатошарових кам'яних стін з виявленням характеру їх роботи за умов центрального та позацентрового стиску. Наведено методику оцінки впливу теплопровідних включень (у тому числі віконних прорізів) на теплофізичні характеристики зовнішніх стін та конструктивні заходи щодо його усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н431.23-02 + Н513.2-02
Шифр НБУВ: РА310672 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Фейрушах С. Мохамад 
Раціоналізація параметрів висячих стін: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Фейрушах С. Мохамад ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2004. — 25 с.: рис. — укp.

Досліджено взаємодію елементів у системі "висяча стіна - рандбалка". Здійснено моделювання напружено-деформованого стану системи з використанням кінцево-елементної моделі, формалізованої в середовищі ВК "ЛІРА". Проаналізовано вплив ряду факторів на роботу висячих стін, а саме: враховано фізичну та конструкційну нелінійності, оцінено вплив зміни співвідношення модулів деформацій матеріалів кладки і рандбалки на величини напружень і деформацій у стіні, з'ясовано значення збільшення висоти висячої стіни на її напружено-деформований стан, визначено роль зміни кількості та розмірів прорізів у кладці на характер опору, розглянуто вплив збільшення ширини опор під рандбалкою на концентрацію напружень в опорній зоні. Оцінено вплив зчеплення між стіною та рандбалкою на розподіл контактних напружень. У дослідженні було використано рандбалки різної конфігурації. На підставі аналізу одержаних результатів здійснено регулювання параметрами системи у нелінійній постановці, а також побудовано процедури прямого визначення фізико-геометричних характеристик конструкцій. З використанням методу адаптивної еволюції розглянуто задачу раціоналізації балки - стінки з прорізами. Здійснено експериментальне випробування натурних фрагментів цегельних стін з прорізами, обпертих на залізобетонні рандбалки і завантажених вертикальним навантаженням у площині стіни. Запропоновано метод розрахунку рандбалок з залученням Вінклерової моделі основи змінної жорсткості, зокрема, з урахуванням зон відриву рандбалок від кладки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н431.2-02 + Н57-028 +
Шифр НБУВ: РА334654

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського