Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (9)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>U=Н53-028.012$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Будівництво   
1.

Богдан С.Ю. 
Визначення граничних станів елементів бетонних і залізобетонних конструкцій методами механіки руйнування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.04 / С.Ю. Богдан ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено метод визначення граничного стану бетонних і залізобетонних конструкцій та складних систем будівель і споруд за умов плоского напруженого стану. Запропоновано комплексний підхід, який поєднує застосування методів механіки руйнування (механіки тріщин), нормативні методи оцінки граничного стану залізобетонних елементів конструкцій та програмно-обчислювальні комплекси для оцінки граничного стану споруд складної форми, ослаблених тріщинами, вирізами або отворами. Проаналізовано фізико-механічні характеристики і критичні коефіцієнти інтенсивності напружень для бетону. Висвітлено алгоритм чисельно-аналітичного розв'язку для оцінки граничних станів залізобетонних елементів конструкцій, а також складних плоских і просторових конструкцій будівель. Наведено результати розв'язання ряду інженерних задач оцінки граничних станів панелі житлового будинку, балочного перекриття другого енергоблоку та деформованої (нахиленої) стіни по осі 50 об'єкта "Укриття" Чорнобильської АЕС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.012
Шифр НБУВ: РА319637 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Роговий С.І. 
Методологія оцінки міцності нормальних перерізів бетонних і залізобетонних конструкцій на основі деформаційної розрахункової моделі: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / С.І. Роговий ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2005. — 36 с.: рис. — укp.

Запропоновано деформаційну модель розрахунку міцності залізобетонних елементів звичайних і складних перерізів, що містять бетон і арматуру різних видів і класів, в якій реалізовано науково обгрунтовану ідею визначення межових деформацій бетону. Відзначено, що розрахункова модель передбачає використання трансформованих діаграм стану, які визначають межу стійкого деформування бетону. З застосуванням гіпотези плоских перерізів зазначені діаграми дають змогу розв'язати системи рівнянь рівноваги у межовому стані. Розвинуто наукові положення стосовно визначення межової деформації бетону, де застосовуються належним чином вибрані рівняння рівноваги за умов однорідного або неоднорідного стиску. Удоскналено розрахункові передумови, які за умов аналізу межового стану передбачають можливість урахування неодночасного досягнення максимальних зусиль у стисненому бетоні й арматурі та дозволяють диференційовано оцінювати об'єктивні характеристики міцності бетону та розрахункового опору арматури залежно від рівня межових деформацій. Виконано розв'язання дослідницьких і прикладних задач оцінки напружено-деформаційного стану і розрахунку міцності конструкцій за різних силових дій, експериментально обгрунтовано одержані результати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.012 +
Шифр НБУВ: РА337024

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Колякова В.М. 
Напружено-деформований стан бетону при короткочасному та тривалому повторному одновісному та двовісному стиску: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.М. Колякова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано зміни навантажень у ємнісних спорудах, призначених для зберігання сипучих тіл та рідин, які найбільш часто зустрічаються. За результатами літературних джерел та натурних обстежень розглянуто найбільш характерні типи змінних дій та запропоновано їх аналітичне представлення. Досліджено вплив тривалих повторних квазістатичних наватажень на міцність та деформації бетону. Наведено та проаналізовано результати експериментальних досліджень повзучості бетону у разі двовісного напруженого стану. Запропоновано теоретичні залежності, які дозволяють визначити зміни напружено-деформованого стану від початку навантаження до руйнування. Розроблено практичний метод розрахунку пружних деформацій повзучості бетону у разі повторного статичного навантаження. Наведено залежності, які визначають міцність бетону в двовісно обтиснутих плитах після посторного тривалого навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.012
Шифр НБУВ: РА320419 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського