Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (34)
Пошуковий запит: (<.>U=Н571-02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Като Лоренс Альберт 
Вогнестійкість статично невизначених сталезалізобетонних конструкцій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Като Лоренс Альберт ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2007. — 25 с. — укp.

Здійснено числове моделювання температурних полів у сталебетонних балках. Досліджено особливості нестаціонарних температурних полів у їх перерізах за умов пожежі. Одержано розрахункові розподіли температури у сталевій секції та залізобетоні для комбінованих конструкцій без теплового захисту з боковим тепловим захистом - шаром цементно-піщаної штукатурки, з всебічною теплоізоляцією - штукатуркою. Розроблено методику визначення розрахункових параметрів для призначення реальної та "ефективної" еквівалентної температури. Розроблено гармонізовану з Еврокодом методику розрахунку вогнестійкості нерозрізних сталезалізобетонних конструкцій з використанням методу межової рівноваги, деформаційної моделі. Досліджено шарніри пластичності у даних конструкціях з застосуванням числового моделювання їх напруженого стану за лінійної та нелінійної постановки. Установлено, що температурний момент призводить до перерозподілу зусиль. Вивчено напруження та деформації у прикордонному шарі між сталевою секцією та залізобетонною плитою. Виявлено характерні стадії руйнування, об'ємний характер пластичних шарнірів у сталезалізобетоні. Визначено поля пластичності у металі, тріщиноутворення та руйнування в бетоні. Проведено експерименальні дослідження пластичних шарнірів. Виявлено особливості роботи сталезалізобетонних конструкцій під час нагрівання. Доведено вірогідність наукових положень, використаних для розробки методики розрахунку їх вогнестійкості. За спільної дії навантаження та температури у балці визначено перерозподіл зусиль внаслідок виникнення в ній температурного моменту, що у разі нагрівання знизу розвантажував прольотний переріз і довантажував опорні. На підставі результатів дослідження доведено вірогідність розробленоі методики розрахунку вогнестійкості нерозрізних сталебетонних балок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н571-021.1 + Н571.91-028 +
Шифр НБУВ: РА354453

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Селютін Ю.В. 
Корозійна стійкість і довговічність сталезалізобетонних конструкцій з елементами скловолоконного армування: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ю.В. Селютін ; Відкрите акціонер. т-во Укр. н.-д. та проект. ін-т стал. конструкцій ім. В.М.Шимановського. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено засоби та методи первинного та вторинного захисту сталезаліобетонних конструкцій для об'єктів у середньо- та сильноагресивних середовищах. Систематизовано параметри корозійного стану бетонних, залізобетонних і сталевих конструцій за нормованими ознаками граничних станів з метою порівняльного оцінювання показників корозійної стійкості, довговічності та ремонтопридатності. Розроблено методику прискорених корозійних випробувань для визначення термінів служби конструктивних елементів первинного та вторинного захисту сталезалізобетонних конструкцій. Одержано експериментальні дані для моделювання конструктивних і технологічних заходів захисту від корозії з метою забезпечення показників гарантованої довговічності з урахуванням ступеня агресивності режиму експлуатації. Розроблено технічні рішення первинного та вторинного захисту, що передбачають застосування волоконно-армованих матеріалів. Експериментально виявлено підвищення показників тріщиностійкості бетону у разі використання скло- та базальтопластикового армування. Розроблено техніко-економічні показники надійності запропонованих заходів первинного та вторинного захисту сталезалізобетонних конструкцій з урахуванням рівня корозійної небезпеки будівельних об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н571-028.05 + Н571-082.04 +
Шифр НБУВ: РА363522

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Мурза С.О. 
Напружено-деформований стан просторових сталезалізобетонних структурних конструкцій при складних навантаженнях: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / С.О. Мурза ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено методику розрахунку параметрів напружено-деформованого стану просторових структурних сталезалізобетонних конструкцій за дії неравномірного навантаження та у разі локальних пошкоджень їх елементів. Досліджено математичні моделі просторових структурних сталезалізобетонних конструкцій за складних навантажень і локальних пошкоджень. Розроблено методику оптимізації параметрів структурних сталезалізобетонних конструкцій. Одержано нові конструктивні рішення на їх основі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н571-02
Шифр НБУВ: РА375394 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Гасій Г.М. 
Несуча здатність та деформативність сталезалізобетонних структурних покриттів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Г.М. Гасій ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2008. — 20 с. — укp.

Створено нові конструктивні форми сталезалізобетонних структурних конструкцій покриттів, які забезпечують сумісну роботу бетону, арматури та прокатної сталі. Одержано нові експериментально визначені дані про деформативність і несучу здатність сталезалізобетонних структурних конструкцій покриттів. Виявлено особливості напружено-деформованого стану елементів сталезалізобетонних структурних конструкцій. Розроблено рекомендації щодо розрахунку та проектування сталезалізобетонних структурних конструкцій покриттів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н571-028 + Н442.3 +
Шифр НБУВ: РА360024

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського