Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (12)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=Н581.253$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Будівництво   
1.

Демессіє Мекуріа Келкай 
Зміна фізико-механічних властивостей лесових просідаючих грунтів в зоні промислової забудови (на прикладі Черкаського ВАТ "Азот"): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.02 / Демессіє Мекуріа Келкай ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розроблено практичні рекомендації щодо випробування грунтів з метою визначення просідання та здійснення розрахунку лесових основ на території хімічних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.253 + Н581.121.5 +
Шифр НБУВ: РА348990

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Гранько О.В. 
Напружено-деформований стан тривало навантажених лесових основ за умови їх підтоплення: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.02 / О.В. Гранько ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2008. — 20 с. — укp.

На підставі результатів лоткових і натурних досліджень установлено, що у разі реконструкції будівель за умови підтоплення необхідно враховувати додатковий резерв несучої здатності лесової основи у разі її тривалого завантаження за співвідношення середнього тиску під підошвою фундаменту до розрахункового опору замоклого природного грунту більше 0,65. Одержано лінійні емпіричні залежності підвищення механічних характеристик тривало обтиснених замоклих лесових грунтів від співвідношення середнього тиску під підошвою фундаменту до розрахункового опору замоклого природного грунту. За результатами експериментально-теоретичних досліджень модифіковано деформаційну пружно-пластичну модель грунту для підвищення точності оцінювання напружено-деформаційного стану (НДС) тривало обтиснених замоклих лесових основ фундаментів з використанням методу скінченних елементів і кроково-ітераційних процедур. У межах методу пошарового підсумовування запропоновано нову методику визначення додаткових осідань основ під час реконструкції будівель на тривало обтиснених грунтах. Цей підхід дозволяє зменшити приріст значень осідань основи у разі надбудови у порівнянні з нормативною методикою до 40 %. Розроблено "Рекомендації з розрахунку замоклих лесових основ фундаментів будівель, які підлягають реконструкції".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.253 +
Шифр НБУВ: РА356127

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського