Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (8)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>U=Н637.05$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Будівництво   
1.

Назаревич Б.Л. 
Технологія влаштування горизонтальної гідроізоляції в будівлях старої забудови: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / Б.Л. Назаревич ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено методику та технологію влаштування горизонтальної гідроізоляції у будівлях старої забудови на підставі результатів експериментальних досліджень зволоження та засоленості моделей цегляної кладки. Вдосконалено та науково обгрунтовано теоретичні основи моделювання зволоження та засоленості кам'яних споруд з урахуванням мікромеханіки структури та фізико-хімічної специфіки корозійного руйнування, а також методику визначення перебігу цих процесів у часі. Узагальнено рівняння руху рідини у пористому середовищі й одержано залежності зміни насиченості кам'яних конструкцій антикорозійною рідиною від координати фронту просочення, а також залежність цієї координати від ступеня просочення та проникливості. Розроблено нові композиційні матеріали для влаштування вертикальної блокади, необхідної під час влаштування горизонтальної гідроізоляції кам'яних (цегляних) стін. Розроблено пістолет для запресування ін'єкційного матеріалу на шаблон-напрямну. Результати роботи впроваджено й апробовано на реальних будівельних об'єктах та в навчальному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н637.05 + Н637.05
Шифр НБУВ: РА364479

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Кононенко О.М. 
Технологія ремонту і відновлення пошкоджених поверхонь залізобетонних конструкцій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / О.М. Кононенко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2008. — 13 с. — укp.

Розглянуто тенденції проведення гідроізоляційних робіт в Україні та за кордоном. Проаналізовано конструктивні й організаційні рішення проведення відновлення поверхонь залізобетонних конструкцій. Досліджено даний процес і показано, що якість виконуваних робіт значною мірою залежить від вибору матеріалу. Пенетрирувальні гідроізоляційні матеріали є легкими у використанні та характеризуються значним підвищенням показників, що відновлюються. На підставі аналізу статистичних даних, одержаних у процесі будівництва об'єктів у містах України, а також завдяки вивченню відомостей, наявних у публікаціях та зарубіжних наукових журналах, показано, що зазначені матеріали та технології їх застосування дають змогу якісно проводити ремонтно-відновлювальні роботи на поверхнях залізобетонних конструкцій. За результатами дослідження показано, що рівень розробки нормативної документації значно менший у порівнянні з розвитком темпів проведення ремонтних робіт з відновлення поверхонь залізобетонних конструкцій. Розроблено технологію використання пенетрирувальних гідроізоляційних матеріалів ручним методом, а також з використанням механічного нанесення (розчинонасос з насадкою для розпилювання). За результатами досліджень не виявлено різниці в якості поверхонь, що відновлюються за різними технологіями нанесення. Виявлено, що волога не заважає проведенню гідроізоляційних робіт та є необхідною (чим глибше зволодено бетон, тим глибше проникають кристали пенетрирувальних матеріалів та буде досягнуто вищих показників якості проведення гідроізоляційних робіт). Застосування гідроізоляційних матеріалів проникної дії дає змогу підвищити якість і економічність ремонтно-відновлювальних робіт на пошкоджених поверхнях залізобетонних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н307.5 + Н53-083 + Н637.05 +
Шифр НБУВ: РА360393

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського