Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (36)Книжкові видання та компакт-диски (37)
Пошуковий запит: (<.>U=Н78-06$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Будівництво   
1.

Махиня О.М. 
Підвищення ефективності методу "стіна в грунті" з використанням імпульсного глинозмішувача: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / О.М. Махиня ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Виявлено закономірності зміни властивостей прохідницького розчину з глинопорошку та грудкової глини від тривалості його перемішування імпульсним глинозмішувачем, яка залежить від густини матеріалу. Запропоновано новий метод розбавлення. Виявлено покращення показників розчинів у порівнянні з одержаними за традиційною технологією. Встановлено закономірності зміни техніко-економічних показників у процесі приготування розчину від його густини у разі використання гідравлічного імпульсного змішувача. У процесі моделювання технології виконання робіт виявлено вплив властивостей глинистих розчинів, одержаних з використанням гідравлічного імпульсного змішувача, на показники процесу копання траншеї грейфером під час зміни глибини траншеї та рівня грунтових вод. Зазначену взаємодію встановлено методом порівняння показників, одержаних під час застосування розчинів, утворених за допомогою гідравлічного імпульсного змішувача, з відповідними показниками технології у випадку використання розчинів, приготовлених за допомогою швидкісного розчинозмішувача (ПГР-5М). Обгрунтовано доцільність використання середніх експлуатаційних показників розчину, для визначення яких удосконалено відповідні формули. Встановлено підвищення продуктивності грейфера, зниження витрат та інтенсивності споживання глинистого розчину та необхідної кількості допоміжних машин і механізмів, а також собівартості влаштування траншеї у разі використання для приготування розчину імпульсного глинозмішувача.Розроблено методику формування комплекту машин та механізмів для копання траншеї способом "стіна в грунті". Наведено рекомендації щодо удосконалення технології влаштування "стіни в грунті" з використанням гідравлічного імпульсного змішувача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н78-06 +
Шифр НБУВ: РА334348

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Менейлюк О.І. 
Розробка теоретичних основ, дослідження і впровадження інновацій при будівництві методом "стіна в грунті": Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.08 / О.І. Менейлюк ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2001. — 28 с. — укp.

Теоретично визначено параметри поширення направлених коливань під час використання вібронагнітальних технологій бетонування монолітних стін у грунті. Виявлено закономірності впливу технологій на процес утворення антифрикційного шару на каналоутворювачах та обмежувачах захваток бетонування та протифільтраційного екрана на стінках траншеї. Наведено інноваційні технології та обладнання для зведення монолітних і протифільтраційних стін у грунті, що дозволяють використати бетонні суміші рухливістю від 2 до 12 см, створити попередню напругу, покращити зчеплення арматури з бетоном, полегшити процес витягування обмежувачів захваток і каналоутворювачів, інтенсифікувати процес створення протифільтраційного екрана на стінках траншеї, відмовитися від дорогих заповнювачів. Встановлено можливість експрес-контролю процесу утворення протифільтраційного шару на стінках траншеї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н78-06-6
Шифр НБУВ: РА315490 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Менайлов О.М. 
Розробка технології безфутлярної прокладки теплопроводів закритим способом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / О.М. Менайлов ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено ефективну технологію безфутлярної прокладки теплопроводів закритим способом. Проаналізовано особливості тепло- та гідроізолювальних матеріалів, застосованих для будівництва тепломереж. Установлено, що найбільш ефективними серед них є поліуретан, використовуваний як теплоізолювальний та поліетилен, який виконує гідроізолювальні функції. Досліджено ефективність технології закритого способу будівництва мікротунелей різного призначення з використанням сучасних машин і обладання. Охарактеризовано взаємодію обробки теплопроводу з оточуючим грунтовим масивом за використання безфутлярної прокладки. На підставі результатів дослідження існуючих конструктивних і технологічних рішень прокладки безканальних теплопроводів відкритим способом і футлярних теплопроводів закритим способом, аналізу єдиної дефоромованої системи обробка - масив розроблено конструкцію та технологію безфутлярної прокладки теплопроводів закритим способом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н78-06
Шифр НБУВ: РА318961 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Козлюк Е.І. 
Технологічні способи підвищення якості монолітних стін у грунті: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / Е.І. Козлюк ; Придніпровська держ. акад. буд-ва та архіт.. — Д., 2002. — 16 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано доцільність використання бетонних сумішей рухомістю 4 - 6 см для підвищення величини зчеплення арматури з бетоном. Зроблено аналіз технологій зведення підземних споруджень засобом "стіна в грунті". Виявлено причини зниження зчеплення з арматурою, що обумовлено домішкою глинистих часток. Представлено методику проведення досліджень. Оптимізовано технологічні режими електрообробки при використанні сумішей різної рухомості та зміни в'язкості глинистого розчину. Виконано порівняльний аналіз результатів досліджень зміни величини зчеплення арматури з бетоном в лабораторних та натурних умовах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н78-06
Шифр НБУВ: РА321283

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Петровський А.Ф. 
Технологія використання бентонітів, які вироблені в України, в процесі безтраншейної прокладки комунікацій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / А.Ф. Петровський ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2009. — 18 с. — укp.

Розроблено технологію використання українських бентонітів у разі безтраншейної прокладки інженерних комунікацій за методом горизонтально-спрямованого буріння. Оптимізовано технологічні властивості спеціальних розчинів і вдосконалено технологію прокладки. Проведено комплексні дослідження щодо підбору складу спеціальних глинистих розчинів та їх технологічних властивостей. Розроблено оптимальний склад, що забезпечує необхідні технологічні показники розчину на основі українських бентонітів. На підставі результатів досліджень розроблено організаційно-технологічні рекомендації щодо вдосконалення технології прокладки комунікацій за методом горизонтально-спрямованого буріння. Розроблено типову технологічну карту стосовно використання українських бентонітів за умов безтраншейної прокладки інженерних комунікацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н78-06 + Н78-06
Шифр НБУВ: РА360699

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського