Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (30)Книжкові видання та компакт-диски (20)
Пошуковий запит: (<.>U=П072.443$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Гуцаленко О.В. 
Обгрунтування параметрів дозованої видачі мінеральних добрив бункерами машин для їх поверхневого внесення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.В. Гуцаленко ; Харк. держ. техн. ун-т сіл. госп-ва. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Розглянуто питання визначення закономірності процесу витікання мінеральних добрив усередині бункера кузовного типу розкидача. Досліджено вплив різних факторів на якість шару і стабільність подачі мінеральних добрив до місця їх пошарового розподілу. Розроблено математичну модель процесу витікання мінеральних добрив у бункерах, методику розрахунку конструктивних і технологічних параметрів бункерів розкидачів мінеральних добрив. Наведено рекомендації у вигляді номограм для визначення довжини розвантажувального отвору, коефіцієнта витікання мінеральних добрив, а також варіанти вдосконалених конструкцій розкидачів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.443
Шифр НБУВ: РА317617 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Шерстюк В.С. 
Обгрунтування параметрів процесу висіву мінеральних добрив розподільчо-дозуючим пристроєм: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / В.С. Шерстюк ; Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання удосконалення технологічного процесу висіву мінеральних добрив шляхом створення розподільно-дозувального пристрою (РДП) для забезпечення підвищення рівномірності внесення живлення та продуктивності агрегату. Наведено класифікацію існуючих пристроїв для висіву мінеральних добрив, на базі аналізу яких запропоновано новий тип РДП у вигляді транспортувальної труби з внутрішньою гвинтовою поверхнею (ТТГ) з проміжним примусовим відбором добрив у висівних вікнах з дозаторами. Розроблено математичні моделі переміщення частинок та шару сипкого матеріалу в ТТГ і в дозувальному пристрої. Досліджено вплив конструктивних і кінематичних параметрів на швидкість переміщення матеріалу та продуктивність ТТГ і дозатора. За результатами досліджень визначено раціональні параметри РДП. Адекватність математичних моделей експериментально підтверджено на лабораторних і натурних установках. Основні результати наукового дослідження передано на ВАТ "Галещина, машзавод" Полтавської області та впроваджено у виробничну діяльність фермерських господарств "ОКА" та "Діамант" на Харківщині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.443 +
Шифр НБУВ: РА334844

Рубрики:

      
3.

Анікєєв О.І. 
Обгрунтування параметрів процесу внесення органічних добрив із куп: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.І. Анікєєв ; Харк. нац. техн. ун-т сільськ. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Одержано нові функціональні зв'язки, які виявляють вплив конструкторських параметрів робочого органу розкидача на кількісні та якісні показники розподілу добрив за напрямом розкидання. Базуючись на уточненій математичній моделі процесу взаємодії елементарних мас добрив за умов ковзання встановлено, що найбільшу швидкість мають елементарні маси, у яких є більшою довжина шляху руху по лопатці. З використанням математичної моделі вільного польоту елементарних мас добрив у повітряному середовищі, розробленої за результатами аналізу фактичних траєкторій польоту, визначено, що сила опору середовища пропорційна швидкості польоту, піднесеній до ступеня, який не фіксований, а функціонально взаємозв'язаний з модулем лінійної швидкості та збільшується пропорційно його величині. Запропоновано раціональну розкладку куп добрив на полі, базуючись на математичній моделі їх розподілу по полю за круговим методом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.443-1 +
Шифр НБУВ: РА337523

Рубрики:

      
4.

Бабарика С. Ф. 
Обгрунтування параметрів робочих органів машин для поверхневого внесення сапропелів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / С. Ф. Бабарика ; Терноп. нац. техн. ун-т ім. І. Пулюя. — Т., 2010. — 23 с. — укp.

Визначено взаємозв'язок силових, кінематичних і конструктивних параметрів робочих органів машин для поверхневого внесення твердих органічних добрив з рівномірним розподілом їх на поверхні поля. Розроблено динамічну модель технологічного процесу подрібнення сапропелів із врахуванням їх подачі ланцюгово-планчастим транспортером. Розроблено графічну модель конструкції гвинтового бітера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.443
Шифр НБУВ: РА375256 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Муштай В.С. 
Удосконалення технологічного процесу локального внесення мінеральних добрив і обгрунтування конструктивних параметрів робочого органу для їх розподілу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / В.С. Муштай ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання удосконалення технологічного процесу локального внесення мінеральних добрив. Проаналізовано існуючі способи даного внесення і засоби механізації щодо їх здійснення. Доведено необхідність застосування нового способу локального внесення мінеральних добрив з розподілом їх у грунті по глибині пропорційно розвитку кореневої системи рослин. На підставі проведених досліджень було виявлено та обгрунтовано закономірності та характеристики технологічного процесу локального внесення мінеральних добрив, визначено конструктивні та технологічні параметри робочого органу щодо їх розподілу по глибині пропорційно розвитку кореневої системи рослин, а також розроблено робочий орган з перевіркою ефективності його роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.443 +
Шифр НБУВ: РА343668

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського