Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (7)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=П534.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Кузнєцов М.М. 
Застосування імпульсного магнітного поля для знеміцнювання металів та сплавів у технологічних процесах холодної обробки металів тиском: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / М.М. Кузнєцов ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 1999. — 35 с. — укp.

Дисертація присвячена питанню використання процесу знеміцнювання металів і сплавів під впливом імпульсного магнітного поля для інтенсифікації технологічних процесів холодної обробки металів тиском. В роботі розглянуто застосування імпульсного магнітного поля у технологічному процесі не як силового чинника, а як знижуючого опір деформації металів і сплавів. Показано, що даний спосіб знеміцнювання є аналогічним знеміцнюванню, одержуваному під впливом імпульсів струму. Запропоновано методику розрахунку знеміцнювання під впливом імпульсного магнітного поля і струму на основі розрахунку термопружних напруг, які виникають у циліндричному провіднику. Показано, що ці напруги є основною причиною розглянутого знеміцнювання. Основні результати роботи знайшли промислове застосування при розрахунку і проектуванні технологічних режимів процесу волочіння зі стимуляцією імпульсами магнітного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П534.5,022

Рубрики:

      
2.

Кузнєцов В.Є. 
Цитогенетичні аспекти розвитку in vitro доімплантаційних зародків ссавців, отриманих біотехнологічними методами: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.15 / В.Є. Кузнєцов ; УААН. Селекц.-генет. ін-т. — О., 1999. — 35 с. — укp.

Розроблені теоретичні й методичні підходи до клонування, які грунтуються на одержанні химерних зародків з використанням клітин амейотичних партеногенонів. Встановлена можливість одержання партеногенетичних зародків корів за умов інгібування виділення першого полярного тіла та фізіологічного дозрівання ооцитів. Одержані монозиготні близнята великої рогатої худоби методом поділу зародків, у тому числі без використання мікроманіпуляторів. Отримані клони реконструйованих бластоцист кролів та великої рогатої худоби методом пересадки ядер ранніх морул у оопласти. Доведено, що OPU-зародки здатні до розвитку in vitro до стадії бластоцисти з тією ж частотою, що і ооцити, отримані з яєчників забитих тварин. Проведено цитогенетичний аналіз ооцитів та зародків, одержані метафазні хромосоми сперматозоїдів бугаїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П534.5,022

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського