Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (34)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=П60-65$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Дутка 
М'ясна продуктивність бугайців і кастратів української чорно-рябої молочної породи при різних системах вирощування в умовах Прикарпаття: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / Володимир Романович Дутка ; Державний вищий навчальний заклад "Херсонський держ. аграрний ун-т". — Херсон, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-651
Шифр НБУВ: РА365844

Рубрики:

      
2.

Медведєв А.Ю. 
М'ясна продуктивність та адаптаційні особливості бичків різних порід в східному регіоні України за умов енергоресурсозаощадження: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / А.Ю. Медведєв ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Викладено результати досліджень по вивченню господарсько-біологічних особливостей бичків черевної степової симентальської і створюваної знам'янської порід в умовах енергозберігаючої технології вирощування бичків з використанням максимальної кількості дешевих об'ємистих кормів і мінімальної - концентрованих. Встановлено, що за допомогою цієї технології можливо отримати бичків названих порід із живою масою 430-460 кг у віці 18 місяців. За умови малозатратної технології серед бичків згаданих порід найкращі продуктивні якості мають тварини створюваної знам'янської м'ясної породи, що є приводом до розширення її ареалу на схід України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-65(2УКР3),022

Рубрики:

      
3.

Хаджидавидов О.І. 
Підвищення відгодівельних і м'ясних якостей бичків червоної степової породи з використанням параметрів інтенсивності росту: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / О.І. Хаджидавидов ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 1998. — 17 с. — укp.

Викладено теоретичний і практичний матеріал по вивченню росту, відгодівельних і м'ясних якостей бичків різних груп розподілу за мірними ознаками. Встановлено зв'язок між живою масою новонароджених бичків з їх інтенсивністю формування та продуктивністю. Визначені основні параметри відбору тварин за кількісними ознаками для комплектування однорідних рівновагових груп при відгодівлі і оптимальний віковий період для прогнозування продуктивності в ранньому віці з використанням показників інтенсивності формування і напруженості росту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-65,022

Рубрики:

      
4.

Мельник Ю.Ф. 
Формування м'ясної продуктивності тварин різних порід великої рогатої худоби в онтогенезі (за матеріалами проведеного породовипробування): автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.02.01 / Ю.Ф. Мельник ; Ін-т розведення і генетики тварин НААН України. — К., 2010. — 38 с. — укp.

Вивчено динаміку породних особливостей формування екстер'єру бугайців молочних, молочно-м'ясних і м'ясних порід і типів в постнатальному онтогенезі, встановлено рівень мінливості основних статей й індексів будови тіла, використання яких дозволило ефективно вести подальшу селекцію в аспекті удосконалення порід за екстер'єрно-конституційними ознаками. Вивчено особливості морфологічного складу напівтуш бугайців за виходом м'якості, кісток і сухожилок у віковій динаміці у межах окремих порід. Встановлено, що у бугайців за віком у найдовшому м'язі спини зменшувалася кількість вологи та збільшувався вміст сухої речовини. Виявлено, що м'ясо тварин м'ясних порід у віці 18 і 24 міс. характеризується вищими показниками повноціності за складом і співвідношенням замінних і незамінних амінокислот у порівнянні з тваринами молочних і комбінованих порід. Поглиблено вивчені фізіологічні та технологічні якості шкіри бугайців, відносні прирости товщини шкіри та кратність їх збільшення за період вирощування від 15-ти до 24-х місячного віку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-334 + П60-65 + П603,2
Шифр НБУВ: РА372019 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського