Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=П661-451.23$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Сивик А.Є. 
Метаболічна і продуктивна дія протеїново-мінеральної добавки для овець: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.04 / А.Є. Сивик ; Ін-т біології тварин УААН. — Л., 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено питання використання протеїново-мінеральної домішки з гіпергалинної аквакультури Сиваша (ПМДА) у складі комбікормів для ярок. На підставі результатів досліджень стосовно асканійських тонкорунних ярок виявлено, що використання ПМДА замість 20 і 25 % за масою пшениці підвищувало коефіцієнт перетравності органічної речовини раціону, поліпшувало обмін азоту та мінеральних елементів. Внаслідок цього зросли середньодобові прирости живої маси ярок, настриги вовни у митому волокні, збільшився діаметр вовнового волокна, покращилися його структура та якісні показники, співвідношення жир - піт, pH водної витяжки поту та її екстинція набули більш оптимальних значень. Запропоновано включати до складу комбікормів для ярок 20 % за масою протеїново-мінеральну домішку з гіпергалинної аквакультури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-451.23 +
Шифр НБУВ: РА325435

Рубрики:

      
2.

Седіло Г.М. 
Роль мінеральних речовин у процесах вовноутворення: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 03.00.04 / Г.М. Седіло ; Ін-т біології тварин УААН. — Л., 2004. — 25 с. — укp.

Встановлено біологічну роль макро- та мікроелементів в організмі овець у процесі вовноутворення. На підставі аналізу мінерального складу кормів з різних регіонів України, встановлено зональні особливості забезпечення організму тварин даними речовинами. Розроблено рецептуру мінеральних підгодівель для різних статево-вікових та продуктивних груп овець. З'ясовано, що їх використання у складі раціону посилює кумуляцію у вовні кальцію, фосфору, магнію та сірки. Встановлено картину локалізації та насичення різних структурних компонентів вовнового волокна даними речовинами, визначено його мінеральний профіль. Уточнено уявлення про взаємозв'язок метаболічних процесів у шкірі з ростом вовни, її макроструктурою та фізико-хімічними показниками за різних умов забезпеченості тварин мінеральними речовинами. На підставі аналізу метаболічної та продуктивної дії кормів, збагачених сірковмісними сполуками, удосконалено концепцію щодо механізмів трансформації поживних речовин корму в кератин вовни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-60 + П661-451.23
Шифр НБУВ: РА330793

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського