Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (14)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=П682-31$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Глєбова Ю.А. 
Адаптаційна реакція яєчних курей різних генотипів та прогнозування їх природної резистентності в ранньому онтогенезі: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Ю.А. Глєбова ; УААН. Ін-т розведення і генетики тварин. — с. Чубинське (Київська обл.), 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему адаптації яєчних курей сучасних кросів та наведено оцінку їх адаптаційної реакції у взаємозв'язку "генотип - середовище - яйце - резистентність організму в ранній онтогенез". Розроблено математичні моделі комплексного прогнозування ранньої природної резистентності у яєчних курей, а також виводимості яєць та виводу курчат. Встановлено, що під впливом адаптаційної реакції в яєчних курей знижуються показники яєчної продуктивності, якості яєць, відтворної здатності, збереженості поголів'я, неспецифічної резистентності та зростає напруга в організмі. Виявлено, що у разі схрещування вихідних ліній курей з підвищеною адаптаційною реакцією ефективність гетерозису за несучістю та відтворною здатністю вища, ніж у разі схрещування курей із меншою адаптаційною реакцією. Розроблено методи (математичні моделі) прогнозування природної резистентності в ранньому онтогенезі у комплексі з прогнозуванням виводимості яєць та виводу курчат, що дають можливість до інкубації яєць визначати відтворну здатність яєчних курей, яких утримують за різних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-31 +
Шифр НБУВ: РА352809

Рубрики:

      
2.

Ткачик Т.Е. 
Комплексне використання різних класів генетичних маркерів у процесі створення нових популяцій курей: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / Т.Е. Ткачик ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

У процесі створення нової популяції курей використано п'ять класів генетичних маркерів за випадків: для моніторингу динаміки генетичної структури птиці (поліморфні білки, групи крові, ембріональні аномалії та дискретні морфологічні ознаки), пошуку зв'язків сигнальних генів з господарсько-корисними ознаками (поліморфні білки яєць, гени-маркери статі) та створення аутосексних гібридних комбінацій (гени-маркери статі). Установлено оптимальний рівень гетерозиготності дослідної птиці за біохімічними маркерами (19,90 %). Не виявлено негативного впливу алеля *K, а також генотипів за локусами G(3) та G(2) на господарсько-корисні ознаки бірківських м'ясо-яєчних курей. Досягнуто високу ефективність аутосексингу добових курчат і виявлено подібність спектрів ембріональних аномалій розвитку у сухопутної та водоплавної птиці різних видів. Розроблено генетичний паспорт кожної з субпопуляцій бірківських м'ясояєчних курей та популяції в цілому, який комплексно та всебічно відображає генетичну структуру сьомого покоління дослідної птиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-31 +
Шифр НБУВ: РА357577

Рубрики:

      
3.

Пересунько А.В. 
Оцінка продуктивності та адаптаційної здатності птиці яєчних кросів зарубіжної селекції: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / А.В. Пересунько ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено порівняльну оцінку чотирьох кращих світових кросів яєчних курей за продуктивними ознаками, якісними показниками яєць та адаптаційною здатністю до умов інтенсивної технології виробництва продукції. Встановлено відмінності у показниках інтенсивного росту ремонтного молодняку за показниками живої маси. Вивчено компоненти математичних моделей для оцінки кривих несучості, проведено прогнозування яєчної продуктивності за показниками нарощування та спаду яйцекладки. Визначено адаптаційну здатність вивчених кросів за показниками пластичності та стабільності ознак несучості та виходу яєчної маси. Одержано нові дані про генетичну структуру кросів, що вивчаються, за поліформізмом локусів білків яєць. Встановлено інтегральну оцінку птиці фінальних гібридів за пристосованістю до технологічних умов виробництва продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-312 + П682-681
Шифр НБУВ: РА374979 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського