Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (33)
Пошуковий запит: (<.>U=П682-681$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
1.

Карпенко О.В. 
Використання математичних моделей для прогнозування несучості птиці: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / О.В. Карпенко ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2007. — 19 с. — укp.

Вперше наведено порівняльну оцінку моделей росту та несучості курей яєчного та м'ясо-яєчного напрямку продуктивності. Визначено компоненти моделей (кінетичну та експоненціальну швидкість росту) для птиці сучасних кросів. Встановлено, що для одночасного опису та прогнозування живої маси та несучості доцільно використовувати модель Т.Бріджеса, а модель Мак-Неллі (модифіковану) - для найточнішого опису несучості. Виявлено, що використання даних моделей забезпечує високу точність опису та прогнозування (відхилення фактично одержаних і теортично розрахованих значень не перевищує 5 % межі судження про достовірність результатів). Обгрунтовано доцільність використання індексів інтенсивності росту та формування організму для прогнозування несучості на базі даних за перші 3 - 4 місяці її обліку. Виявлено високі кореляційні залежності параметрів моделей та індексів з живою масою та несучістю. Визначено коефіцієнти трансгресії та генетичну спорідненість курей яєчного та м'ясо-яєчного напрямку продуктивності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 +
Шифр НБУВ: РА351306

Рубрики:

      
2.

Седлик А.А. 
Вплив віку і жирнокислотного складу жирових добавок до раціону на обмін ліпідів у тканинах курей та їх продуктивність: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.04 / А.А. Седлик ; УААН. Ін-т біології тварин. — Л., 2002. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 + П682-272.513-451.2
Шифр НБУВ: РА319748 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Пересунько А.В. 
Оцінка продуктивності та адаптаційної здатності птиці яєчних кросів зарубіжної селекції: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / А.В. Пересунько ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено порівняльну оцінку чотирьох кращих світових кросів яєчних курей за продуктивними ознаками, якісними показниками яєць та адаптаційною здатністю до умов інтенсивної технології виробництва продукції. Встановлено відмінності у показниках інтенсивного росту ремонтного молодняку за показниками живої маси. Вивчено компоненти математичних моделей для оцінки кривих несучості, проведено прогнозування яєчної продуктивності за показниками нарощування та спаду яйцекладки. Визначено адаптаційну здатність вивчених кросів за показниками пластичності та стабільності ознак несучості та виходу яєчної маси. Одержано нові дані про генетичну структуру кросів, що вивчаються, за поліформізмом локусів білків яєць. Встановлено інтегральну оцінку птиці фінальних гібридів за пристосованістю до технологічних умов виробництва продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-312 + П682-681
Шифр НБУВ: РА374979 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кушнеренко В.Г. 
Підвищення продуктивності птиці яєчних кросів шляхом удосконалення прийомів оцінки і вирощування молодняка: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / В.Г. Кушнеренко ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Вивчено питання використання принципів стабілізуючого добору для формування рівновагових угруповань під час вирощування ремонтного молодняка яєчних кросів і експлуатації курей-несучок у кліткових батареях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 + П682-444.3
Шифр НБУВ: РА313624 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Хомічук О.О. 
Підвищення яєчної продуктивності птиці при формуванні рівновагових угрупувань і взаємодії "генотип х середовище": автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / О.О. Хомічук ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено порівняльне оцінювання продуктивних якостей птиці високопродуктивних кросів "Хайсекс браун" і "Ломанн браун" за умов промислової технології виробництва харчових яєць. Обгрунтовано доцільність формування рівновагових угрупувань промислових стад несучок цих кросів. Виявлено вплив класів розподілу на яєчну продуктивність і морфологічні показники яєць дослідної птиці. Встановлено, що птиця кросу "Хайсекс браун", яка за живою масою, морфологічними показниками яєць значно перевищує птицю кросу "Ломанн браун" в усі вікові періоди, мала вищі показники продуктивних якостей. Встановлено показники рівномірності та напруженості росту, а також проведено трьохфакторний дисперсійний аналіз впливу кросу, класу розподілу й ярусу утримання на вікову динаміку живої маси курей та чотирьохфакторний дисперсійний аналіз впливу кросу, класу розподілу, ярусу утримання та віку на масу яєць та їх складові. Розроблено науково-обгрунтовані пропозиції виробництву щодо формування рівновагових угрупувань птиці та підвищення яєчної продуктивності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681
Шифр НБУВ: РА375290 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Отченашко В.В. 
Продуктивність та обмін речовин у курок-несучок при збагаченні комбікормів вітаміном Е та селеном: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / В.В. Отченашко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Наведено теоретичний і експериментальний матеріал щодо використання для годівлі курок-несучок комбікормів з різними рівнями вітаміну Е, селену, кукурудзи та люцернового борошна. Виявлено деякі зміни у перетравності поживних речовин, балансі азоту, кальцію та фосфору в організмі курей залежно від складу комбікормів і рівнів надходження вітаміну Е та селену. Вивчено продуктивні якості несучок, морфологічний, хімічний склад і показники інкубації яєць. Проведено оцінку антиоксидантного статусу організму курей. Встановлено вплив комбікормів з різними рівнями вітаміну Е, селену, кукурудзи та люцернового борошна на функціональний стан крові та печінки. Рекомендовано для промислового виробництва яєць з підвищеним вмістом Е використовувати комбікорми з рівнями кукурудзи та люцернового борошна відповідно 40 та 2 - 5 %, додатками вітаміну Е та селену відповідно 200 та 0,1 г/т протягом чотиримісячного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.2 + П682-681
Шифр НБУВ: РА313557 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Пономаренко Н. П. 
Теоретичне обгрунтування та методологія системи оцінювання курей яєчних кросів: автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.02.01 / Н. П. Пономаренко ; Нац. акад. аграр. наук України ; Ін-т розведення і генетики тварин. — с. Чубинське Київ. обл., 2010. — 40 с. — укp.

Визначено зумовленість загального рівня несучості параметрами математичних моделей та показників інтенсивності її формування, встановлено їх оптимальні поєднання. Доведено генетичну диференціацію птиці сучасних курей кросів за комплексом морфологічних ознак яєць за розподілу "білих" і "коричневих" кросів курей на окремі кластери. Запропонований селекційно-технологічний проект використання основного та резервного генофонду курей яєчного напряму продуктивності на основі системної оцінки популяції рекомендовано до впровадження у регіональних програмах виробництва продукції птахівництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681
Шифр НБУВ: РА373624 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Іщенко К.В. 
Технологічні прийоми підвищення яєчної продуктивності та збереження курей-несучок шляхом покращення мікроклімату пташників: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / К.В. Іщенко ; Ін-т тваринництва НААН України. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Встановлено необхідність зниження вмісту шкідливих газів і кількості мікроорганізмів у повітрі пташників за використання таких кліткових батарей. Запропоновано проведення обробки його в колекторному повітропроводі системи підсушування посліду ультрафіолетовим випромінюванням, а для зменшення вмісту шкідливих газів у повітрі проводити обробку посліду або повітря пташника відповідними реагентами чи абсорбентами. Розроблено конструкції експериментальних бактерицидних пристроїв і скрубера, вивчено їх вплив за різних режимів роботи та застосування як наповнювачів різних речовин на мікробне обсіменіння повітря пташника та вміст у повітрі шкідливих газів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 + П682-4
Шифр НБУВ: РА372827 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Степаненко Н.В. 
Удосконалення критеріїв оцінки селекційних ознак у яєчному та м'ясному птахівництві: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Н.В. Степаненко ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто моделі росту, несучості птиці провідних кросів яєчного та м'ясного типу з метою прискорення темпів зміни поколінь, підвищення ефективності селекції. Встановлено, що модель Т.Бріджеса найбільш ефективно описує емпіричні дані несучості та живої маси курей (помилки не перевищують 5 % порогу безпомилкового судження про вірогідність отриманих відмінностей), дозволяє прогнозувати рівень продуктивності за весь період випробувань, на підставі даних, отриманих за початковий період (6 тижнів вирощування та 3 - 4 місяці несучості). Висвітлено високу кореляційну залежність параметрів моделі інтенсивності росту з живою масою (r = - 0,505) та несучістю (r = 0,978). Розроблено критерії комплексної оцінки родинних форм бройлерних кросів. Доведено доцільність використання параметрів моделі (кінетична і експоненційна швидкість росту), як додаткових критеріїв у разі направленого відбору за продуктивністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 + П682-612.2
Шифр НБУВ: РА319473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Лосєва Є.О. 
Фізіологічний стан організму курей-несучок другої фази продуктивності на тлі дії біологічно активних речовин гумінової природи: автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.13 / Є.О. Лосєва ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено фізіологічний стан, обмін речовин, функціональну активність органів травлення, а також перетравність поживних речовин раціону курей-несучок другої фази продуктивності за умов дії біологічно активних домішок: гідрогумату та його комплексу з вітамінами A, E та натрію селенітом. З'ясовано, що введення до раціону курей-несучок віком з 52-х тижнів біологічно активних домішок у період фізіологічного зниження рівня несучості сприяє подовженню терміну економічно вигідного застосування птиці. Виявлено, що за даних умов активуються синтетичні процеси, а також підвищується активність травних ферментів, перетравність і засвоєння компонентів корму. Доведено, що гумінові речовини сприяють активації фізіологічної регенерації структурних компонентів органів травлення та мають гепатопротекторну дію. Зроблено висновок, що додавання гумінових речовин до раціону курям-несучкам другої фази продуктивності покращує їх фізіологічний стан, сприяє підвищенню продуктивності птиці та якості одержаної продукції й обумовлює високий економічний ефект.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-415.2 + П682-681 +
Шифр НБУВ: РА357001

Рубрики:

      
11.

Юрченко В.В. 
Якість яєць та продуктивність курей при введенні в комбікорм соняшникової олії або фузи в поєднанні з цинком: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / В.В. Юрченко ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

За результатами вивчення сумісного впливу соняшникової олії (0,3; 0,6; 0,9 %) та цинку (60; 90 г/т) на якість яєць, продуктивність, відтворювальні якості, хімічний склад та будову деяких органів і тканин організму птиці, встановлено ефективне співвідношення вказаних компонентів у пшенично-соняшниковому комбікормі для племінних курей. Визначено, що стимулювальна дія соняшникової олії та цинку на виводимість яєць і вивід молодняка пов'язані з поліпшенням морфологічних властивостей яєць (підвищенням маси, оптимізацією співвідношення складових частин) і змінами в хімічному складі жовтка (зростанні концентрації вітаміну Е, цинку та зниженні кислотного числа). Доведено доцільність заміни соняшникової олії (0,6 %), як джерела лінолевої кислоти, еквівалентною за вмістом жиру кількістю фузи (0,71 %). До складу соняшникової фузи входить жир, клітковина, протеїн, зола, фосфор, кальцій та вітамін Е. Встановлено, що введення 0,8 % стабілізованої сантохіном фузи у соняшниковий шрот або пшенично-соняшниковий комбікорм збільшує термін її придатності для згодовування птиці з двох до п'яти - шести місяців відповідно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681-4
Шифр НБУВ: РА316960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського