Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (2)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=П841.924.29$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Меліхов С.В. 
Мінливість, родова і видова антигенність Brucella ovis та серологічна діагностика бруцелаовісної і хламідійної інфекцій при змішаному перебігу: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.03 / С.В. Меліхов ; УААН. Ін-т експерим. і клініч. вет. медицини. — Х., 2003. — 19 с.: табл. — укp.

Наведено результати дослідження мінливості культурально-морфологічних та антигенних властивостей штамів B.ovis, родової та видової антигенності збудника інфекційного епідидиміту (ІЕ) баранів. Серед культур B.ovis визначено штами з високою активністю родових і видових R-антигенів. Визначено додаткові ознаки у разі селекції штамів. Розроблено способи одержання видової бруцелаовісної та родової бруцельозної R-сироваток з застосуванням штамів B.ovis. Запропоновано та впроваджено до практики "Набір компонентів для серологічної диференціації культур бруцел". Проведено серологічний моніторинг п'яти вівцегосподарств щодо бруцелаовісної та хламідійної інфекції. Виявлено тенденцію залежності виходу ягнят від рівня серопозитивності тварин. Визначено роль баранів-плідників репродуктивного віку у розповсюдженні збудників бруцелаовісної та хламідійної інфекції та підтриманні епізоотичного процесу. Досліджено серологічний статус тварин за умов змішаного перебігу ІЕ баранів і хламідіозу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.331.93-6 + П873.235-931-6 + П841.924.29-24
Шифр НБУВ: РА326522

Рубрики:

      
2.

Зоценко Л.В. 
Розповсюдження серед великої рогатої худоби і свиней шиготоксинпродукуючих ешерихій та вивчення їх біологічних властивостей: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.03 / Л.В. Зоценко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

За результатами досліджень визначено ступінь поширення шиготоксинпродукуючих ешерихій серед великої рогатої худоби, свиней, птиці, оцінено їх антигенну структуру та спектр домінуючих сероварів. У виділених штамів вивчено чинники патогенності та встановлено ознаки належності до групи ентерогеморагічних ешерихій - збудників геморагічного коліту, гемолітичного уремічного синдрому й тромбоцитопенічного акроангіотромбозу. Встановлено етіологічну роль STEC у розвитку захворювань телят та поросят, які супроводжуються діареєю, та визначено їх антигенну структуру. З використанням сучасних діагностичних методів одержано об'єктивну інформацію щодо чинників патогенності виділених штамів. Проведено скринінг штаму O157:H7.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П841.924.29-2 +
Шифр НБУВ: РА324534

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського