Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=П872.416$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Леньо М.І. 
Кислотно-основний баланс у здорових та хворих на кетоз корів: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.01 / М.І. Леньо ; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2006. — 22 с. — укp.

На підставі вивчення кислотно-основного балансу (КОБ) крові та сечі на сучасному методичному рівні експериментально та теоретично обгрунтовано розвиток метаболічного ацидозу в корів, хворих на кетоз. Визначено показники цього балансу залежно від ступеня кетонурії. Установлено основні показники, що характеризують розвиток метаболічного ацидозу. Вивчено інформативні дані щодо кислотно-основного балансу сечі, з використанням яких можна діагностувати метаболічний ацидоз, а також досліджено кореляційний взаємозв'язок між основними показниками КОБ крові та сечі у здорових і хворих на кетоз корів. Досліджено вплив внутрішньовенного введення глюкози на корекцію порушень КОБ хворих корів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.416-911 +
Шифр НБУВ: РА343855

Рубрики:

      
2.

Сенчук І.В. 
Поліморбідність: кетоз та гепатодистрофія вівцематок (етіологія, діагностика, профілактична терапія): автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.01 / І.В. Сенчук ; Білоцеркв. нац. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2009. — 18 с. — укp.

Наведено методику моделювання експериментального кетозу у кітних овець шляхом введення у рубець 1,5 % розчину масляної кислоти. Узагальнено схему патогенезу експериментального кетозу. Вивчено етіологію спонтанного кетозу у кітних і лактуювальних овець. Удосконалено дифузійний метод визначення кетонових тіл у крові, який дозволяє проводити діагностику кетозу та його більш глибокі наукові дослідження. Розроблено та клінічно апробовано комплексну профілактичну домішку "КМВ", що запобігає розвитку кетозу овець. Клінічно апробовано комплексну лікувальну домішку "Антикет", щоденне застосування якої упродовж 7 - 15 днів призводить до одужання, зниження кетогенезу, білірубенемії, активності ферментів АсАТ, АлАТ, ГГТП, збільшення рівня глюкози й альбумінів у крові, нормалізації лужного резерву. Висвітлено схему етіології та патогенезу спонтанного кетозу та гепатодистрофії у овець.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.351-931 + П872.416-931 +
Шифр НБУВ: РА366388

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського