Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (3)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П873.45$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Мельник В.В. 
Профілактика та лікування неспецифічної бронхопневмонії у телят із застосуванням цитомединів з легень великої рогатої худоби: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.01 / В.В. Мельник ; Білоцерк. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2001. — 16 с. — укp.

Опрацьовано технологію отримання цитомединів із легеневої тканини великої рогатьої худоби. Вивчено профілактичну та лікувальну дії препарату у разі неспецифічної бронхопневмонії телят. Розроблено методику застосування препарату для профілактики та лікування неспецифічної бронхопневмонії телят. Експериментально та теоретично доведено, що препарат цитомединів стимулює еритропоез, синтез альбумінів та IgG, функціональну активність нейтрофілів, лізоцимну активність сироватки крові, профілактує бронхопневмонію та підвищує ефективність терапії хворих телят.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.45-8
Шифр НБУВ: РА312510 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

      
2.

Павлів О.В. 
Ступенева антибіотикотерапія офлоксацином при катаральній бронхопневмонії телят: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.04 / О.В. Павлів ; Львів. нац. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. — Л., 2007. — 19 с. — укp.

У дослідах на телятах вивчено фармакологію офлоксацину за умов внутрішньом'язового та ступеневого введення (Stepdown). Розкрито нові аспекти впливу офлоксацину на білоксинтезуючу функцію, активність ферментів у сироватці крові, стан неспецифічного імунітету. У дослідах на кролях встановлено, що офлоксацин у дозі 100 мг/кг м.т., що у 10 разів більша за терапевтичну, у разі тривалого введення (7 діб внутрішньом'язово та 7 діб перорально) не проявляє токсичної дії, але пригнічує білоксинтезувальну функцію печінки та еритропоез, активізує окисно-відновні процеси, підвищує фагацитарну активність лейкоцитарних нейтрофілів. Встановлено, що застосування ступеневої антибіотикотерапії офлоксацином для лікування катаральної бронхопневмонії у телят більш ефективна у порівнянні з внутрішньом'язовим введенням біциліну-1, за рахунок кращої антимікробної дії на бактеріальну мікрофлору та швидкої нормалізації морфологічних показників крові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.45-911-8 +
Шифр НБУВ: РА349974

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського