Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=П875.56-953$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Сухонос В.П. 
Дисплазії суглобів кінцівок у собак (етіологія, патогенез, діагностика та лікування): Автореф. дис... д-ра вет. наук: 16.00.05 / В.П. Сухонос ; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2006. — 39 с. — укp.

Розглянуто питання етіології та патогенезу дисплазій суглобів кінцівок собак, удосконалення їх діагностики та лікування. Досліджено дисплазії суглобів кінцівок, зокрема, у плечовому - природжений медіальний вивих голівки плечової кістки, відрив горбка лопатки, розсікаючий остеохондрит; у ліктьовому - природжений латеральний підвивих ліктьової кістки, природжений вивих голівки променевої кістки, підвивихи внаслідок порушень синхронного росту кісток передпліччя, незрощення відростків (медіального вінцевого та ліктьового ліктьової кістки, медіального надвиростка плечової кістки), розсікаючий остеохондрит; у передплічно-зап'ястковому - деформації; у кульшовому - дисплазія; у колінному - природжені вивихи надколінка, кутова деформація, краніальна деформація епіфіза великогомілкової кістки, відрив гребеня великогомілкової кістки, розсікаючий остеохондрит; у заплесновому - бокова деформація, розсікаючий остеохондрит. Наведено схему лікування собак у разі дисплазій суглобів, розглянуто методи консервативного лікування та оперативні втручання залежно від особливостей патогенезу клінічних форм дисплазій та будови окремих суглобів. Розроблено методику клінічного обстеження кінцівок собак з метою діагностики дисплазій суглобів. Визначено зміни будови та гістохімічних показників метафізарного хряща собак у постнатальному розвитку та у випадку остеохондропатій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.56-953 +
Шифр НБУВ: РА342681

      
2.

Литвиненко Д.Ю. 
Порушення рівноваги надколінка у собак (етіологія, патогенез та лікування): автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.05 / Д.Ю. Литвиненко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано нові способи оперативного усунення порушення рівноваги надколінка у собак, зокрема, розроблено методики проведення сполучно-тканинної та кістково-хрящової пластики елементів стегно-надколінкового суглоба та встановлено їх ефективність. Проаналізовано результати рентгенологічних, рентгенометричних, комп'ютерно-томографічних досліджень, за домогою яких диференційовано види порушень у стегно-надколінковому суглобі. З'ясовано, що порушення рівноваги надколінка є наслідком диспластичних змін, проявом яких є: дисплазія блока стегонової кістки, надколінка, варус/вальгус деформація колінного суглоба, медіалізація/латераліазція надколінка, дисплазія м'якотканинних структур колінного суглоба. Доведено ефективність застосування фасціально-зв'язкової пластики для лікування тварин дрібних порід віком до 3-х років, а також середніх і важких порід віком до 11-ти міс. у разі відсутності стійкої деформації кінцівок; кістково-хрящової пластики - для собак усіх порід з 12-ти міс. віку; комбінованих оперативних втручань для тварин усіх порід з 10-ти міс. віку, які мають стійку деформацію кінцівок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.56-953 +
Шифр НБУВ: РА358383

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського