Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (38)Книжкові видання та компакт-диски (31)
Пошуковий запит: (<.>U=Р266.9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Демченко М.О. 
Водорозчинні комплекси білків з похідними декстану та поліакрилової кислоти: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.10 / М.О. Демченко ; НАН України. Ін-т біоорган. хімії та нафтохімії. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено кон'югації білків з модифікованими полісахаридами, їх комплексоутворення з поліаніонами за участю перехідних металів, їх фізико-хімічні властивості та імуногенність. З використанням розроблених нових сенсорних матриць вивчено кінетику утворення полімер-білкових кон'югатів за методом поверхневого плазмового резонансу. Показано залежність цієї реакції від хімічної структури матриці. Встановлено, що залежно від співвідношення гідрофільних і гідрофобних груп у полімері утворюється два типи комплексів - з відкритою поверхнею білкової глобули та з поверхнею, покритою полімерним ланцюгом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р266.9
Шифр НБУВ: РА320104 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Квеленкова К.І. 
Фактори противірусного імунітету під впливом різних доз антиретикулярної цитотоксичної сироватки: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.06 / К.І. Квеленкова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Вивчено вплив антиретикулярної цитотоксичної сироватки (АЦС) на розвиток вірусної інфекції in vivo та in vitro, а також зміни клітинних чинників імунітету під дією різних доз препарату. Показано виражену дозозалежну активність препарату антиретикулярної цитотоксичної сироватки відносно впливу на розвиток вірусної інфекції in vivo та vitro, викликаної вірусами везикулярного стоматиту, імунодефіциту людини типу 1 та герпесу. Виявлено стимулювальну дію препарату на клітинні чинники, які мають значення для створення захисту проти вірусної інфекції. Доведено, що вплив АЦС на розвиток вірусної інфекції відбувається за рахунок безпосереднього впливу на клітини шляхом активації синтезу інтерферону, інтерлейкінів 1 та 2, а також нормалізації співвідношення рівня цитокінів у організмі, порушеного під впливом інфекції. Встановлено, що низькі дози введення препарату мають яскраво виражену цитотоксичну дію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р266.92 +
Шифр НБУВ: РА323694

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського