Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (19)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=Р415.120.11-3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Конах В.М. 
Клінічна оцінка ефективності ербісолу у хворих на аутоімунний тиреоїдит: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.14 / В.М. Конах ; Ін-т ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Обстежено 116 хворих на аутоімунний тиреоїдит (АІТ), у 102 хворих виявлено еутиреоз, у 14-ти - клінічні та лабораторні ознаки гіпотиреозу. Визначено, що ініціація руйнування фолікулярних структур щитовидної залози у разі АІТ здійснюється ефекторами клітинних реакцій імунітету, з антитіл тільки антипероксидазні здатні проявляти цитотоксичність за умов порушення структури фолікулів. Вперше показано, що на стадії розвинутого тиреоїдиту є реальна можливість суттєво призупинити аутоімунне руйнування щитовидної залози шляхом активації специфічних реакцій гуморального імунітету, чому сприяє ербісол, здатний викликати реверсію імунної відповіді. Доведено, що загальні імунні зрушення, характерні для АІТ, є вторинними, їх генез є реакцією імунної системи на чинники стресової ситуації, яка виникає під час запалення щитовидної залози.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.11-3
Шифр НБУВ: РА316525 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Сивожелізов А.В. 
Стан імунореактивності організму хворих на гіперпластичні захворювання щитовидної залози до та після хірургічного лікування (Клініко-лабораторне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / А.В. Сивожелізов ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Наведено результати хірургічного лікування хворих на дифузний токсичний зоб, хронічний аутоімунний тиреоїдит та вузловий зоб; особливостей порушення імунореактивності організму даних хворих до та в різні строки після операції. Розглянуто залежність вивчених показників від характеру гіперпластичного процесу в щитовидній залозі, термінів спостереження, обсягу оперативного втручання. Отримані результати дозволили з'ясувати показання до оперативного втручання та виробити рекомендації щодо покращання результатів хірургічного лікування, медичної та соціальної реабілітації хворих, оперованих з приводу вивчених гіперпластичних захворювань щитовидної залози.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.11-3
Шифр НБУВ: РА308058 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського