Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (42)Книжкові видання та компакт-диски (18)
Пошуковий запит: (<.>U=Р457.365.113.035$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Никоненко 
Комплексне лікування тромбоемболії легеневої артерії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Андрій Олександрович Никоненко ; Дніпропетровська держ. медична академія. — Д., 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.113.035
Шифр НБУВ: РА347188

Рубрики:

      
2.

Тодуров 
Методи хірургічного і медикаментозного лікування та засоби профілактики тромбоемболії легеневої артерії та тромбозу системи нижньої порожнистої вени: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / Борис Михайлович Тодуров ; АМН України; Інститут хірургії та трансплантології. — К., 2005. — 33 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.113.035 + Р457.365.170.35
Шифр НБУВ: РА347576

Рубрики:

      
3.

Попадюк О. Я. 
Парціальні оклюзійні хірургічні методи в профілактиці емболії легеневої артерії: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. Я. Попадюк ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького. — Л., 2010. — 17 с. — укp.

Розроблено діагностично-лікувальний алгоритм виявлення ускладнень застосування кава-фільтрів (КФ) у динаміці після імплантації, який передбачає комплексне обстеження за допомогою ультразвукового дуплексного сканування характеру кровотоку в місці локалізації КФ, спіральної комп'ютерної томографії нижньої порожнистої вени, визначення рівня D-димеру, показника нейроуретичного пептиду B-типу (NT proBNP тест), а також обов'язкове призначення непрямих антикоагулянтів за постійного знаходження КФ у нижній порожнистій вені. Опрацьовано та впроваджено комп'ютерну програму "КАФ" для порівняння та аналізу оцінки властивостей і характеристик КФ різних модифікацій. Розроблено новий інтравенозний протиемболічний КФ "Антел", який завдяки проксимальній вловлювальній і дистальній вирівнювальній частинам з обмежувально-фііксувальними закінченнями на кінцях ніжок дозволяє вирішити проблему ангуляції КФ і перфорації його ніжками стінки судини та покращити хірургічну профілактику тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА). На підставі результатів експериментально-математичного вивчення розроблено удосконалений протиемболічний КФ "Антел М", який дозволяє забезпечити створення одинакового тиску усіма ніжками КФ на стінку судини та зменшити кілкість можливих учкладнень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.113.035-59
Шифр НБУВ: РА380423 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кулик Л. В. 
Проблеми хронічної тромбоемболічної легеневої гіпертензії: походження, клініка, діагностика, медикаментозне та хірургічне лікування: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.04 / Л. В. Кулик ; НАМН України, ДУ "Нац. ін-т серцево-судин. хірургії ім. М.М. Амосова". — К., 2011. — 40 с.: рис. — укp.

Розроблено методи діагностики й удосконалено медикаментозне та хірургічне лікування хворих з хронічною тромбоемболічною легеневою гіпертензією (ХТЕЛГ). На підставі комплексного дослідження з використанням ЕхоКГ, катетеризації правих відділів серця, рентгенконтрастного дослідження легеневих судин у 104-х таких хворих проаналізовано причини виникнення, механізм розвитку та варіанти клінічного перебігу захворювання. Запропоновано комплексний діагностичний алгоритм з застосуванням ангіопульмонографії та комп'ютерної томографії з ангіографією гілок легеневої артерії. Досліджено параметри гемодинаміки малого кола кровообігу, анатомічні типи ураження легеневих судин за ХТЕЛГ, визначено показання до ендартеректомії та критерії операбельності хворих з різним ступенем легеневої гіпертензії. Запропоновано різні сценарії проведення легеневої ендартеректомії. Вивчено специфічні ускладнення та феномени реперфузії легень після операції, розроблено стратегію післяопераційної інтенсивної терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.113.035 + Р457.365.103.0
Шифр НБУВ: РА383739 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Черковська О.С. 
Профілактика тромбоемболії легеневої артерії при гострих венозних тромбозах у хворих варикозною хворобою вен нижніх кінцівок: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О.С. Черковська ; Запоріз. мед. акад. післядиплом. освіти. — Запоріжжя, 2009. — 19 с. — укp.

Розроблено комплексну програму хірургічної профілактики тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА) та покращання результатів лікування хворих з гострими венозними тромбозами на тлі варикозної хвороби. Це свідчить про те, що коагулограма та загальний аналіз крові є недостатньо інформативними для діагностування та формування тактики лікування гострого висхідного тромбофлебіту (ГВТФ). Запропоновано застосовувати ультразвукові критерії ембологенності тромбу, що дозволяє прогнозувати перебіг ГВТФ і визначати ризик виникнення тромбоемболії легеневої артерії. Грунтуючись на даних ультразвукового дуплексного сканування та клінічних даних, зроблено висновок, що всім хворим з ГВФТ показано оперативне лікування в екстреному порядку, вид оперативного втручання залежить від рівня тромбозу. Сформульовано програму профілактики ТЕЛА, яка повинна враховувати прояв спадкової схильності до тромбозів, включати діагностування тромбофілій, ультразвукове дуплексне сканування й обов'язково екстрене оперативне втручання, вид якого залежить від ультразвукових даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.113.035 + Р457.365.170.35 + Р457.862.052 +
Шифр НБУВ: РА365639

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського