Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (49)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=Р457.746.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Одарченко С.П. 
Морфофункціональні зміни замикаючого апарату після черевно-анальної резекції прямої кишки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / С.П. Одарченко ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2008. — 21 с. — укp.

Проведено морфологічне дослідження адаптаційних процесів, які виникають у тканинах низведеної кишки та клапанного анастомозу у різні стоки післяопераційного періоду після черевно-анальної резекції прямої кишки. На ранніх етапах (7 - 14 діб) у слизовій оболонці (СО) у ділянці клапану виникають розлади гемодинаміки, дистрофічні та поверхневі запальні зміни, що мають прояв у формуванні дрібних ерозій. Від 14-ї до 90-ї діб активізуються проліферативні зміни, що призводять до розростання сполучної тканини у власній та м'язовій пластинках. Від 90-а до 180-ти діб установлено явища склерозу, який поширюється на підслизовий шар. У період 180 - 360-ти діб виявлено поступову атрофію новоутвореного клапану та перебудову СО товстої кишки. З'ясовано, що після операції відбувається збільшення відстані від правого та лівого сечоводів до відділів прямої кишки. Одержано дані щодо топографо-анатомічних змін положення прямої кишки у післяопераційному періоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.746.4 +
Шифр НБУВ: РА359779

Рубрики:

      
2.

Дубовий В.А. 
Шляхи покращання функціональних результатів низьких резекцій прямої кишки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / В.А. Дубовий ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи поліпшення функціональних результатів сфинктерозберігальної резекції з приводу раку дистального відділу прямої кишки. Визначено клінічні, манометричні та рентгенологічні особливості функціонування неоректуму у 135-ти хворих у різні строки після низької резекції прямої кишки. На підставі одержаних даних та вивчення якості життя хворих показано переваги формування резервуарних колоректальних і колоанальних анастомозів після виконання низької резекції у хворих на рак дистального відділу прямої кишки. Запропоновано новий тип резервуарного стаплерного анастомозу - латеро-термінальний анастомоз, доведено доцільність його використання. Обгрунтовано необхідність проведення додаткового лікування синдрому передньої низької резекції у хворих, яким накладено терміно-термінальні колоректальні анастомози, з використанням біофідбек-тренінгу, доведено його ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.746.4 + Р569.433.34-59 +
Шифр НБУВ: РА349591

Рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського