Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (34)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>U=Р457.862.014.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Беркало Н.М. 
Експериментальне обгрунтування можливості використання нової комбінованої мазі для лікування тромбофлебіту: автореф. дис... канд. фармац. наук: 14.03.05 / Н.М. Беркало ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено фармакологічне дослідження мазі "Веногепар", що складається з таких компонентів: гепарину - 10 000 ОД; мірамістину - 0,5 %; мефенамової кислоти - 1,0 %; троксерутину - 2 %; диметилсульфоксиду - 3 %; суміші поліетиленоксидної основи (ПЕО)-400, ПЕО-1 500 та проксанолу - до 100 %. Встановлено, що мазь "Веногепар" має широкий спектр фармакологічної активності: протизапальну, антикоагулянтну, венопротекторну, антиоксидантну, протимікробну та протигрибкову. Проведено дослідження специфічної фармакологічної активності нового лікарського препарату на модельних патологіях тромбофлебіту, карагенінового, зимозанового та гістамінового запалення, а також на моделях експериментальної кандидозної інфекції та змішаної гнійної рани, викликаної грамнегативною та грампозитивною мікрофлорою (стафілококом і синьогнійною паличкою) та виявлено його переваги у порівнянні з аналогічними засобами за всіма досліджуваними показниками. Доведено, що мазь "Веногепар" є відносно нешкідливою та не чинить токсичної дії на органи та системи тварин. Наведено рекомендації щодо застосування нової мазі "Веногепар", яка відзначається широким спектром фармакологічної активності, для патогенетичного лікування венозних патологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.014.7-52 +
Шифр НБУВ: РА354932

Рубрики:

      
2.

Дмитрів І.В. 
Клініко-діагностичні аспекти гострого тромбофлебіту нижніх кінцівок та обгрунтування тактики лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / І.В. Дмитрів ; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено динаміку концентрації розчинної міжклітинної адгезивної молекули I типу (sICAM-I) в до- та післяопераційному періоді як безпосереднього показника ендотеліальної дисфункції за гострого тромбофлебіту (ГТФ). На підставі аналізу змін кінцевого продукту перекисного окислення ліпідів (ПОЛ) - малонового диальдегіду (МДА) розроблено критерії прогнозування ускладнень післяопераційного періоду. Встановлено особливості показників гемостазіограми місцевої та системної крові у чоловіків і жінок з ГТФ. Доведено відмінність компенсаторно-пристосувальних змін гемостазу у осіб обох статей в різні періоди лікування, обгрунтовано проведення хірургічного втручання, особливо в ранні терміни, з метою якнайшвидшої реабілітації хворого. Розглянуто можливість мультифакторного типу успадкування ГТФ та варикозного розширення вен (ВРВ), встановлено явище генетичного імпринтінгу, ідентифіковано групи ризику цих захворювань. Визначено клініко-генетичні маркери спадкової схильності щодо цих недуг, показано можливість і ефективність математичного аналізу дерматогліфічних (ДГ) характеристик долонної та пальцевої поверхні обстежуваних осіб. Виявлено середовищні чинники ризику розвитку цих захворювань в поєднанні зі спадковими та стохастичними факторами. Встановлено особливості цитогенетичних змін за ГТФ та доцільність використання цих показників для визначення ефективності проведеного лікування. На основі отриманих даних створено програму раціонального обстеження хворих на ГТФ та ВРВ і здорових осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.014.7 +
Шифр НБУВ: РА328840

Рубрики:

      
3.

Ризюк 
Патогномонічне обгрунтування лікувальної тактики при гострому тромбофлебіті нижніх кінцівок: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Микола Дмитрович Ризюк ; Львівський національний медичний ун-т ім. Данила Галицького. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.014.7
Шифр НБУВ: РА359328

Рубрики:

      
4.

Оріщак Д.Т. 
Системні зміни гемомікроциркуляції при гострому тромбофлебіті підшкірних вен нижньої кінцівки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Д.Т. Оріщак ; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню гемомікроциркуляторного русла в різні періоди розвитку гострого тромбофлебіту до і після операції. Встановлено зміни в системі гемомікроциркуляції, які особливо виражені в більш пізні терміни розвитку патологічного процесу. У хворих з гострим тромбофлебітом варикозно розширених підшкірних вен під час доплеро- і реовазографії спостерігали зниження реографічного і пульсового індексів, зменшення максимальної і мінімальної швидкості кровообігу. Простежено позитивну динаміку цих змін після операції. Патогенетично обгрунтовано ефективність і доцільність хірургічної операції при гострому тромбофлебіті. Відсутність позитивної динаміки у системі гемомікроциркуляції було ознакою розвитку гострого тромбофлебіту на здоровій кінцівці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.014.7

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського