Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (10)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Р458.14-52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Коробков О.А. 
Патогенетичне обгрунтування фармакокорекції синдрому тривалого роздавлювання пентоксифіліном: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.05 / О.А. Коробков ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2002. — 19 с. — укp.

Показано, що одноразове, внутрішньочеревинне введення препарату "Пентоксифіліну" в роздробленому дозовому режимі (123,6 мг/кг), безпосередньо перед декомпресією задніх кінцівок забезпечує виражений протекторний ефект стосовно захисно-адаптаційних механізмів, реалізованих на етапі біотранспорту (за рахунок підвищення ємності й афінітету сироваткових білків до лігандів), а також посилення передачі внутрішньоклітинного сигналу (за рахунок збільшення концентрації ендогенного протектора гіпоксії цАМФ). Переддекомпресійне введення пеноксифіліну регулює прооксидантно-антиоксидантну рівновагу шляхом зниження інтенсивності ліпідпереокиснення та збільшення рівня компонентів антиокисної системи захисту організму, а також зниженням гіперферментемії, забезпеченням нефропротекторної дії за форми травматичної хвороби, що моделюється.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.14-52
Шифр НБУВ: РА320118 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Халін І.В. 
Фармакотерапевтична ефективність церебролізину та пропесу при хронічному рановому процесі (експериментальне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.05 / І.В. Халін ; АМН України. Держ. установа "Ін-т фармакології та токсикології". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено вплив церебролізину та пропесу на перебіг ранового процесу, що довго не загоюється. За умов експерименту встановлено, що препарати мають виражені протизапальні та репаративні властивості, які мали прояв у нормалізації окиснювально-відновних процесів, зменшенні експресії прозапальних цитокінів, підсиленні епітелізації ранового дефекту, утилізації некротизованого та синтезі нового колагену, підвищенні ангіогенезу. На підставі порівняння ефективності досліджених препаратів з метилурациловою маззю з урахуванням місцевих проявів, біохімічних і морфологічних даних установлено, що препарати церебролізин і пропес за їх дією значно перевершують мазь. Доведено, що паравульнарне введення церебролізину та пропесу є значно ефективнішим, ніж внутрішньом'язове. За цього введення церебролізину або пропесу - ефективнішим, ніж застосування метилурацилової мазі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.14-52 +
Шифр НБУВ: РА356866

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського