Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Р514-46$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Раєвська Г.Є. 
Отримання біологічних компонентів та конструювання високоінформативної тест-системи для діагностики ВІЛ-інфекції: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.06 / Г.Є. Раєвська ; Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено науково-методичні засади для отримання біологічних компонентів та конструювання на їх основі високоінформативної імуноферментної тест-системи для діагностики ВІЛ-інфекції. Антигенами в дослідженнях були рекомбінантні білки ВІЛ-1: Env1, Gag1, Gag120 та ВІЛ-2: Env2. З використанням імуноферментних кон'югатів (проти імуноглобулінів людини) поліклональних антитіл з пероксидазою хрону (ПХ) та з біотином, аффіноочищених антивидових імуноглобулінів із ПХ, рекомбінантного білку A S. aureus та стрептавідину з ПХ, моноклональних антитіл проти IgG людини з ПХ було сконструйовано імуноферментні системи другого покоління. Вперше отримано стабільні препарати пероксидазних кон'югатів з рекомбінантними антигенами ВІЛ-1 та ВІЛ-2 та створено на їх основі імуноферментну тест-систему третього покоління для виявлення ВІЛ-специфічних антитіл. Порівняльний аналіз розроблених ТІФА систем другого та третього поколінь на зразках крові ВІЛ-інфікованих громадян України, стандартних панелях анти-ВІЛ-1/2 позитивних та негативних сироваток на масиві ВІЛ-1/2 негативних зразків показав, що найбільш високою чутливістю та специфічністю характеризувалась імуноферментна система третього покоління з використанням пероксидазних кон'югатів рекомбінантних антигенів ВІЛ. На базі цього варіанта розроблено тест-набір - ІФА-ВІЛ-1/2-III, детально проаналізовано його показники інформативності (чутливість, специфічність) і стабільність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514-46
Шифр НБУВ: РА313227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Сергеєва Т.А. 
Специфічна імунодіагностика в системі епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / Т.А. Сергеєва ; Київ. НДІ епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 1998. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню ролі сучасних методів специфічної лабораторної діагностики ВІЛ-інфекції/СНІДу в інформаційному забезпеченні епідеміологічного нагляду, і визначенню стратегії і тактики їх застосування в залежності від конкретної епідемічної ситуації. Показано, що для адекватної епідеміологічної оцінки результатів серологічного скринінгу головну роль відіграє вибір стратегії імунодіагностики у відповідності до рівня розповсюдження ВІЛ-інфекції в конкретному регіоні або серед певних груп населення та мети обстеження. Розроблені наукові підходи до застосування цих стратегій в Україні. Вдосконалена інформаційна підсистема епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514-46

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського